Yeni insanlarla tanışma yolları?

Çevremdeki herkesten sıkılmış durumdayım yeni arkadaşlar yeni çevre yeni ortam vs nasıl bulabilirim sizce?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• bence tanışma sitelerini falan boş ver. Çok tehlikeli şeyler oluyor. Tanışmak istiyorsanhobi bul kendine. Kursa yazıl spora git.

0|0
    0|0
    • Tanışma sitelerine felan yanaşmıyorum zaten asosyalleştirebiliyorda sosyalleştirecek eğlenceli ne olabilir sence? Dans kursunu sordum haftada 1 gün gereksiz geldi

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende senin gibiydim aga zamanında sonra bu dusuncenin yanlış olduğunu dusundum çünkü o kadar kazık yedim ki en yakın arkadaşım bile beni sıktır edip eski kız arkadaşımin kankisi olmayı tercih etti bir manita bul uzun bir ilişki sonra arkadaş felan umrunda olmazz zaten dostum

0|0
    0|0
    • Ama yalnızlıktan nefret eden biriyim ve şuanda evden nereye çıksam diye mal mal düşünüyorum eski arkadaşlarımdan başka takılabileceğim insanlar yok onlarda pek düzgün tipler değil zaten kimseye fazla güvenmem ben eğlenebileceğim çevrem olsun yeterli

• Bak tek bir arkadaşım bile benim bende bazen tribe giriyorum yapmaya biseyim olmuyo tek dayanağım kız arkadaşım ben hala sevgili konusunu bir düşün derim

• Kursa git.

0|0
    0|0
  • online tanısma siteleri deneyebilirsin.

0|0
    0|0
    • Hiç denemedim o siteler hakkında pek bilgim yok

Yükleniyor...