Herkese ama herkese +1.. :) Detayı da okur musunuz?

Sevgili, saygıdeğer ks ahalisi ;
öncelikle hepnize teşekkür ediyorum kıymetli vaktinizi bana ayırıp sorumu okuduğunuz için.. Kötü yorum yapanlara da kızmayacağım. Hepinizin canı sağolsun. :)
Evliyim ve kendimi çok yalnız hissediyorum. Çok takıntılı bir insanım. Maalesef kalabalık bir aileye gelin gittim.3 tane eltim var. İnanılmaz kıskançlar. Ben, kıskançlık nedir bu ailede öğrendim. Kayınbabam ve kayınvalidem diğer abilerime ev aldılar. Bize de aldılar. Başımızı çok ağrıttılar ama. Oturadığım eve karışmaya cürret ettiler. Ama ben kimseyi karıştırmadım. İstediğim evde oturdum. Yüzüme karşı bir kötülüklerini görmedim. Arkamdan kuyumu kazıyorlar. Maalesef şimdi hepsiyle komşuyum ve hiçbiriyle yakın olmak istemiyorum. Eşim çok pasif. Hiç kıskanç değil. Ev konusunda bize haksızlık yapılmasına rağmen hiç isyan etmedi. Ben isyan etmeseydim, onların dediği olacaktı. Birde aile gibi değil hiçbiri
Arabalarına kıyamıyorlar, pintiler. Çok pintiler hemde. Hepsi birbirini kıskanıyor. Hepsi sırf birbirini kıskandığı için, telefon aldırdılar kocalarına... Beni de kıskanıyorlar. Geçenlerde kayınvalidem bana fazla kayısı koydu, diğeerleri sinirlendi mesela. Ya bir kayısı ya?
Ben bu insanları sevmiyorum. Yatak hikayelerini anlatıyorlar, gece kıyafetlerini gösteriyorlar. Ayıp değil mi?
Ben bu insanlarla samimi olmak istemiyorum. Ama maalef ki komşuyum, akrabayız. Kavga etmeden hepsinden uzak olmak istiyorum..

0|1
44

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...