Herkese ama herkese +1.. :) Detayı da okur musunuz?

Sevgili, saygıdeğer ks ahalisi ;
öncelikle hepnize teşekkür ediyorum kıymetli vaktinizi bana ayırıp sorumu okuduğunuz için.. Kötü yorum yapanlara da kızmayacağım. Hepinizin canı sağolsun. :)
Evliyim ve kendimi çok yalnız hissediyorum. Çok takıntılı bir insanım. Maalesef kalabalık bir aileye gelin gittim.3 tane eltim var. İnanılmaz kıskançlar. Ben, kıskançlık nedir bu ailede öğrendim. Kayınbabam ve kayınvalidem diğer abilerime ev aldılar. Bize de aldılar. Başımızı çok ağrıttılar ama. Oturadığım eve karışmaya cürret ettiler. Ama ben kimseyi karıştırmadım. İstediğim evde oturdum. Yüzüme karşı bir kötülüklerini görmedim. Arkamdan kuyumu kazıyorlar. Maalesef şimdi hepsiyle komşuyum ve hiçbiriyle yakın olmak istemiyorum. Eşim çok pasif. Hiç kıskanç değil. Ev konusunda bize haksızlık yapılmasına rağmen hiç isyan etmedi. Ben isyan etmeseydim, onların dediği olacaktı. Birde aile gibi değil hiçbiri
Arabalarına kıyamıyorlar, pintiler. Çok pintiler hemde. Hepsi birbirini kıskanıyor. Hepsi sırf birbirini kıskandığı için, telefon aldırdılar kocalarına... Beni de kıskanıyorlar. Geçenlerde kayınvalidem bana fazla kayısı koydu, diğeerleri sinirlendi mesela. Ya bir kayısı ya?
Ben bu insanları sevmiyorum. Yatak hikayelerini anlatıyorlar, gece kıyafetlerini gösteriyorlar. Ayıp değil mi?
Ben bu insanlarla samimi olmak istemiyorum. Ama maalef ki komşuyum, akrabayız. Kavga etmeden hepsinden uzak olmak istiyorum..

0|1
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• farklı bir yere taşınma imkanı var mı

1|0
    0|0
    • Tapu kayınbabamın üzerine. Ayrıca bende taşınmak istemiyorum. Teyzoşuma yakınım çünkü :) Ama hepsinden uzak olmak istiyorum

• Ben mesela diğer eltimle tartıştım. Şu an küsüz. Eşim ne beni savunuyor, ne de yengesini. Karışmıyor yani.''Niye beni savunmuyorsun?'' dediğimde de ''Sen kendini savunabiliyorsun. Ayrıca abim, sana karşlı saygılı davranıyor. Eşinden etkilenmiyor. Olur ki, abilerim sana saygıszlık yaparlarsa ben, o zaman seni savunurum. Kadın tartışmalarına girmek istemiyorum'' dedi. Benim için babasıyla konuştu mesela ''Baba kapıları sen yaptırır mısın?'' dedi. Bazı konularda eşime hak veriyorum yani

• kadın tartışmasına katılmak hoş değil ama geri dönüşü hoş olmayan kelime kullanmayın

En İyi Kız Görüşü

• Kocanla oturup bu konuyu konussan iyi olur bence. Cunku baya kotu birsey esinin ailesiyle anlasamamak. Kocanda pasifse eger daha kotu. Kocani karsina al ve konus. Ailesinin onu anlamadigini bu evde, onlara yakin yasamak istemedigini soyle. Ve eger hayatindan da mutlu degilsen... ayrilmayi dusunmelisin. Biliyorum zor geliyor kulaga ama yapacak birsey kalmadiginda son care bosanmaktir

1|1
    0|0
    • Eşimin suçu yok. O hiç kıskanç değil. Ama abileri abi olmasına rağmen çok kıskançlar. İnsan kardeşini kıskanır mı ya? Ev konusuna gelince, kayınbabam en başta söylemişti ''Ev alacağım. O da benim evladım. Ancak yakın oturmalarını istiyorum. İster samimi olsunlar, ister olmasınlar'' diye. O yüzden hiçbir şey söyleyemiyorum kayınbabama.. Bizim evin kapısını yaptıracak kayınbabam. Eşim babasıyla konuştu.''Baaba kapıları yaptırır mısın?'' diye. Sırf ben istiyorum diye konuştu. Ben artık kötü olmaya karar verdim. Ev alınacağı zaman 2 eltim

Erkekler Ne Diyor 3

• günaydın falan demeden geç derlerse de birşey deme ama azıcık konuş

1|0
    0|0
  • gel arkadaş olalim

1|0
    0|0
  • Sattir evi başka yerden al mesela

1|0
    0|0
    • O mümkün değil... Tapu kayınbabamın üzerine çünkü

• O zaman mecbureun ablacim k. bakma

Kızlar Ne Diyor 3

• Sırlarını asla paylaşma ağzından kaćırma kullanırlar. Çok muhabbete girme canını sıkma kendine iyi bak ,✌☺

1|1
    0|0
  • bence dediğin gibi çok yanlarına gitme samimi olma çok da kafana takma canım eşinle mutluysan daha ne olsun

1|1
    0|0
  • Bence olabildiğince soğukluğunu ortaya koy ve hiçbir sırrını verme.

1|0
    0|0
Yükleniyor...