Kapat

İsveç'e yerleşmek hakkında bilgili olanlar?

Merhabalar kız kardeşlerimle İsveç'e yerleşmek istiyoruz. Ben öğrenciyim ikizimle birlikte ama ablam öğretmen İsveç'te yaşayanlar veya bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi?

Güncellemeler:
alakasız yorum yapanların yorumları şikayet edilicek

0|1
1|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Interrail yardim platformuna sor facebooktan

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim

• Beni desteklediğin içinde teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Ordan birileriyle evlenip gidebilirsiniz. Sahte nikah da olur kabul edecek birini bulduktan sonra. Onun dışında git gel yaparak zamanla vatandaşlık alabilirsiniz ama yıllarınızı alır.

1|0
    0|0
  • Bilsem kimseye söylemezdim.

0|0
    0|0
    • yorum yapmış olmak için yorum yapma be bilgisi olanlara sordum okuma yazma yok adamda

• yılın 10-11 ayı soğuk ona göre

1|0
    0|0
  • siyasi sığınma talep et ;) baskı altındayım, hür düşünemiyorum v. s. daha çabuk oluyor

0|0
    0|0
    • O zaman kötü işlerde çalışıyormuşsun sanırım?

• Hayır öğrenciyim şuanda

• Ablam anaokulu öğretmeni

• soğuk bir yer doğa güzellikleri bol

0|0
    0|0
  • isveç sizi almaz kesin fetöcü hainsinizdir siz onun için kaçmak istiyorsunuzdur ülkeden.

0|0
    0|0
    • Seni de acmis bekliyo djsgshs

• Bu kadar kudurmayın güzel eğitimli dil bilen hiçbir türk kızı sizinle evlenmez yeni nesilin gözleri açıldı evlilikte iğrençsiniz

• 1 gram beyni, n yokmuş senin yazık.

• İsveç de sizi bekliyordu.

0|0
    0|0
    • Boş boş konuşma ya

• Yazdiklarindan, dusuncelerinden, tavirlarindan kendini belli ettin. Daha fazla laf dalasina girmeye degmezsin. Alah çarşını pazar etsin. Hadi selametle.

• Kendimde belli edilmicek birşey göremiyorum sorun yok yani sanada iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...