Kendime göre bir dost bulamıyorum, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar benim bir sorunum var. Bana yetecek kadar arkadaşım var ama çoğuyla zevklerimiz aynı değil. Mesela biriyle ilişkilerimi konuşurken diğeriyle sanat konuşuyorum. Ama yine de tam uyumlu olduğum biri yok. Buna rağmen birlikteyken çok iyi vakit geçiriyoruz. Ama ben yine de benimle aynı kafada olan, aynı zevklere sahip, beni anlayabilecek birilerini istiyorum hayatımda. Ve küçüklüğümden beri, bir ortamda gözüme kestirdiğim birine merhaba deyip arkadaşlık başlatabilen biri değilim. Benim gibi insanları nerede bulacağımı bilmiyorum, bilsem de gidip konuşamam. Bu yüzden senelerdir hep internetten arkadaşlık kuruyorum. E malum arkadaşlık sitelerinin de amacı ortada -o amaçla da kullanmıyor değilim de neyse- Demem o ki bana bir akıl verseniz de ben şu sanalı bir bırakabilsem?

0|1
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• ya bak sana hayatının en büyük ögütünü veriyorum hazırmısın. Kasma kimse senden daha deyerli deyil bencil ol demiyorum yanlış annasılmasın ama ilişkilere bu düşünce ile baslarsan daha rahat diyaloklar kurarsın karsımdakı ne düşünür demeden önce ben nasıl hissederim dersen sıkıntı kalmaz bide sosyalles halk eyitim kurslarına git gitar yemek falan cevren genişler

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin önce utangaç olmaman lazım sen onlara soğuk olduğun sürece kimse sana hadi en iyi arkadaş olalım demez mesela bir arkadaş ortamına gir ama neşeli ol kendini belli et orda zaten senin gibi biri yanına gelir 😊 bekleyerek olmaz

1|0
    0|0
    • Haklısın ben yeni girdiğim bir ortamda hic gulumsemem bile. Somurtup otururum o yuzden insanlar hic aslinda guler yuzlu oldugumu bilmezler :/

• İşte olmaz öyle gül biraz bir konu olduğunda görüşlerini bildir gözüne takılan biri varsa git konuş

Erkekler Ne Diyor 18

• Valla deni çok iyi anlıyorum dostum :/ hangimiz arkadaşlık için ya da başka amaçlar için bu tür siteleri kullanmıyoruz ki :) brnde arıyorum maksat muhabbet olsun imkan olursa reelde de oturup çay kahva içebilrceğim biri olsun istiyorum ama maalesef. inşallah gönlümüze kafamıza göre birini buluruz :)

1|0
    0|0
  • valla aynı sorun bendede var küçüklükten beri şöyle kafam estimi hemen beraber çıkalım dolaşalım diyebilcğim bir arkadşaım olmadı çok imrenirim halen :( ben spora yazıldım belki bir çerve el ederim kendime güvenim gelir daha çok arkadşım flan olur diye bakalım etkisi olcakmı ^^

1|0
    0|0
  • bendensin :(

1|0
    0|0
  • Belki karsındadır sen görmüyosundur 😎

1|0
    0|0
  • Sen sanalı bırakamassın bnce herkez istediği kadar akıl vwrsin.. sen gibilerini güzel kullanırlar.. bir arkadasım 17yasında ismekte sanat dersindeydik kemansal müzik orda kız bna teklif etti kabul etmedim megersem üstünden gecen kalmamış sanat sanat diye tutturuyordu :D birs değişik ama trajikomik yani. :)

0|0
    0|0
  • Demek ki sen dünyada teksin

0|0
    0|0
  • Senin sorunun güvenme sen kimseye güvenmek istemiyorum bu nedenle sana la yöneliyoruz bende senin gibiyim bende sana la düşkünüm burda istediğimi anlatıyorum istemediğimi diyom senlede arkadaş olmak isterim sakıncası yoksa

0|0
    0|0
  • Otur ağla.

0|0
    0|0
  • kendisine göre dost yokmuş

0|0
    0|0
  • Ahah zor

0|0
    0|0
  • Klonla kendini

0|0
    0|0
  • sanaldan arkadaş olmaz kardeşim

0|0
    0|0

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...