Toplu taşımalarda en nefret ettiğiniz/sizi sıkıntıya sokan durumlar nelerdir?

Toplu taşımalarda en nefret ettiğiniz/sizi sıkıntıya sokan durumlar nelerdir?
* Otobüste orta kapının birden açılması olayına sinir olurum.
* Telefonla mesajlaşırken insanların telefonuma gözünü dikmesine sinir olurum.
* İnmek için ayağa kalktığım sırada dengemi kaybetmekten korkarım ve bu kesinlikle başıma gelir.
* İnmek için ayağa kalktığımda bir türlü çıkış kapısına ulaşamamak beni delirtir. O sırada hep kadınları düşünürüm, tacize uğrayabilirler. Ben bile uğradım yani.
* Minibüste herkesin parayı bana uzatmasından hoşlanmam. Şöförün yanından uzaklaşmaya çalışırım.
Bir keresinde otobüste gidiyordum. Bütün koltuklar dolmuştu fakat ben çoktan oturmuştum bile. Yaşlı bir adam vardı ayakta. Ona yerimi vermek istedim fakat adam kabul etmedi. Otur sen dedi. Israr ettiğim halde yok benim ayakta durmam gerekiyor dedi. Öyle diyince ben de peki tamam dedim oturdum yerime.

Bir durak sonra 2 tane bayan bindi otobüse. Bana baktılar, bir de yaşlı adama baktılar sonra başladılar söylenmeye: "Gençlik ölmüş, adam ayakta insan bir yer verir" vs vs... Herkes döndü bana baktı. Oğlum kalksana adama yer ver falan demeye başladılar. Ulan yaşlı adam da ses çıkarmıyor.. Duymuyor galiba. Dedim az önce yer verdim zaten ama istemedi dedim. Sonra adama dediler beyfendi siz geçin oturun diye, adam yok ben ayakta durucam dedi. Sonra herkes sustu.

1|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Birine yer vereyim mi vermeyeyim mi düşüncesi yok saol dese rezil olurum :/

0|1
    0|0
    • Neden rezil oluyorsun ki? Senin yaptığın centilmenliktir. Sen gerekeni yap, kendine de güven. Sonuçta o kadar insan arasında sen yer vermeyi tercih ettin. Onlar inek gibi otursunlar :D

Kızlar Ne Diyor 16

• İstanbul da 3 sekilde insan gibi ise gider gelirsin:
    1. Personel servisi
    2. Metro (bkn metrobus demiyom)
    3. Kendi aracinla
    Otobus veya metrobusle gidenlerin kamyon arkasina konulan kurbanlik buyukbas hawyanlardan neyse buyuk tepki almamak icin susuyorum.

0|1
    0|0
  • Ter kokan insanlar...
    İrenc

0|1
    0|0
  • Havalandırmaların yetersiz oluşu klimayı açmayan şoför amca. Salı pazarı kalabalıklığı bir türlü totondan ayrılmayan insanlar

0|1
    0|0
    • Bunları yazmayı unutmuşum :D

• :) Gözünün içine bakan günden çıkan teyzeler de var tabi. Giderken parfüm kokulu dönüşte yemiş kısırı patates salatasını soğan kokuyor tepende dikiliyor

• Aynen aynen :D Bak aklımdakileri yazıyorsun.

• Otobustr disinin arasindaki almaya calisirken cikarilan ses. Geğirenler. Iki kisilik yer isgal edenler

0|1
    0|0
  • dipdibe oluyoruz cok rahatsızlık verici

0|1
    0|1
  • ben en çok tacizden korkuyorum nasıl bir toplumda yaşadığımı malum sesini çıkarsan suç çıkarmasan yine suç

0|1
    0|0
  • Başka bir yere geçmek için tutuncak yer bulamayip cantamdan ya da kolumdan tutunan teyzeler

0|1
    0|0
  • her dolmuştan inişimde kafamı çarpıyorum

0|1
    0|0
  • müzik dinlerken mecbur kulaklıkta olsa sesi kısma ihtiyacı

0|1
    0|0
  • Yanımda oturan kişinin yayılması, bacak açması beni sinir eder

0|0
    0|0
    • Genelde bunu erkekler yapar. Çoğu erkeğin yapısı buna müsaittir. Erkeğin bacaklarını açıp oturması gerekir ama tabi hayvanca değil. Ben mesela hafif aralık bırakırım öyle otururum ama tamamen de birleştirmem bacaklarımı.

• Yok be hafif aralık demiyorum ben! Alıp o bacağına saplasam bıçak diye düşünecek kadar sinirleniyorum. Geçen çocuğum kucağımda, adam açtıkça açıyor. Dedim toplan. Çok rahatsızsam taksiye binecekmişim. Ah edepsiz! Sesimi düşünmedim, başka bir adam siz böyle geçin dedi Allah razı olsun ondan. Hatırladım gene sinirlendim.

• Tam iki kez metrobüs kapısına ayağım sıkıştı ya. Şu okul bitsin metrobüse binersem adım bahar değil.

0|1
    0|0
  • Tıklım tıklım olması. Oturcak yer bulamamak. Bide sana yanasan sapık adamlar. Genci yaşlısı farketmez gözleri hep senin üzerinde olması... bu yüzden arabayla gidiyorum heryere.

0|0
    0|0
  • Herşeyin en iyisini kendi bilen insanlardan nefret ediyorum işte

0|0
    0|0
    • Her şeyin en iyisini benim bildiğimi düşündüğümü falan mı zannediyorsun? :D Eğer öyleyse bu kanıya nerden vardın? Umarım yanlış anlamışımdır

• Emin ol başkası olsa başkası da üstüne alınırdı. ZAten kararsız kaldım acaba bana mı dedi diye :D

• Yok hanım ablalara dedim ☺

• ter kokan insanlar oluyor ya birde klima falan yoksa hiç dayanılmıyor gerçekten ölüm

0|0
    0|0
  • Yanında pis kokan birisi rahatsız edici

0|1
    0|0
  • Inmeye çalışırken çıkışın dolu olması hep korkarım kalicam diye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Otobüse binmek için sıra beklerken sağdan soldan güne börek çörek vb. hamurişlerini gömmeye giden teyzeler tarafından önüme geçilmesi.

Hayır tamam yaşlıya saygı varda bir gün patlıycam birine.

0|1
    0|0
  • tobüste orta kapının birden açılması olayına sinir olurum.
    * Telefonla mesajlaşırken insanların telefonuma gözünü dikmesine sinir olurum.
    * İnmek için ayağa kalktığım sırada dengemi kaybetmekten korkarım ve bu kesinlikle başıma gelir.
    * İnmek için ayağa kalktığımda bir türlü çıkış kapısına ulaşamamak beni delirtir. O sırada hep kadınları düşünürüm, tacize uğrayabilirler. Ben bile uğradım yani.

0|1
    0|0
  • Arkadan dayıyan amcalar

0|2
    0|0
  • Boslan koktuga sen mi oturcan benmi oturcam ikilemi bakislari

0|2
    0|0
  • ter kokan insanlar. birde ineceği yere gelip son anda k. çını koltuktan kaldırma zahmetine giren gereksizler.

0|1
    0|0
  • tıkışık bir otobüse binmek

0|1
    0|0
  • Sıcaksa toplu taşıma nefes alamıyorum.

0|1
    0|0
  • yanıma pek sevimli olmayan insanların oturması

0|0
    0|0
  • Arkamdaki göbekli dayıyının fordcu olması :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...