Toplu taşımalarda en nefret ettiğiniz/sizi sıkıntıya sokan durumlar nelerdir?

Toplu taşımalarda en nefret ettiğiniz/sizi sıkıntıya sokan durumlar nelerdir?
* Otobüste orta kapının birden açılması olayına sinir olurum.
* Telefonla mesajlaşırken insanların telefonuma gözünü dikmesine sinir olurum.
* İnmek için ayağa kalktığım sırada dengemi kaybetmekten korkarım ve bu kesinlikle başıma gelir.
* İnmek için ayağa kalktığımda bir türlü çıkış kapısına ulaşamamak beni delirtir. O sırada hep kadınları düşünürüm, tacize uğrayabilirler. Ben bile uğradım yani.
* Minibüste herkesin parayı bana uzatmasından hoşlanmam. Şöförün yanından uzaklaşmaya çalışırım.
Bir keresinde otobüste gidiyordum. Bütün koltuklar dolmuştu fakat ben çoktan oturmuştum bile. Yaşlı bir adam vardı ayakta. Ona yerimi vermek istedim fakat adam kabul etmedi. Otur sen dedi. Israr ettiğim halde yok benim ayakta durmam gerekiyor dedi. Öyle diyince ben de peki tamam dedim oturdum yerime.

Bir durak sonra 2 tane bayan bindi otobüse. Bana baktılar, bir de yaşlı adama baktılar sonra başladılar söylenmeye: "Gençlik ölmüş, adam ayakta insan bir yer verir" vs vs... Herkes döndü bana baktı. Oğlum kalksana adama yer ver falan demeye başladılar. Ulan yaşlı adam da ses çıkarmıyor.. Duymuyor galiba. Dedim az önce yer verdim zaten ama istemedi dedim. Sonra adama dediler beyfendi siz geçin oturun diye, adam yok ben ayakta durucam dedi. Sonra herkes sustu.

1|0

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...