Bu soruyu trans bir arkadaşım sormamı istemişti. Trans kadınlara saygı duyar mısınız?

Trans kadınlara saygı duyarmısınız?

• Saygı duyarım ve desteklerim
    25% (7)24% (9)25% (16)Oy Ver
  • Saygı duyarım ama desteklemem
    68% (19)41% (15)52% (34)Oy Ver
  • Saygı duymam
    7% (2)35% (13)23% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Saygı duyarım ve haklarını desteklerim. Saygı duymam diyenlerin hepsi cahil. Ne demek saygı duymam? Sana giren çıkan yok sana ne? Isterse elini ayağını kestirir.
    Ucu sana dokunmayan bir şeye bile saygı duymam diyenlere yazıklar olsn. Herkes aynı insan mı olacak?

4|4
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Duyarim tabisi

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Saygı duyarım desteklemem

1|1
    0|0
  • Saygı duyarım da destek konusu sıkıntı.. Çünkü bana karşı tavrı çok önemlidir karşıdakinin. İyi davranana sıkıntı olmaz ama egoist, kibirli olanı da sevmem.

1|1
    0|0
  • Tabi ki ben bir gey olarak translara saygi duyarim 😊

1|2
    0|0
  • saygı duyarım ama kesinlikle desteklemem

1|1
    0|0
  • Duymam. O erkek olarak yaradıldı, kendi zevki için kadın oluyor

0|1
    3|3
  • Hepsi abilamdir

0|0
    1|3
  • Trans yag orani dusuk sanirim, hic sevmem

0|0
    3|4
  • İnancım gereği saygı maygı duymam benden uzak dursunlar kendine saygı duyan insanlarla yaşasınlar

0|0
    2|3
  • travestiyse saygı duymam transeksüelse duyarım

0|0
    1|3
  • Saygı duymam. Herkesin görevi farklıdır. Erkekse erkekliğini bilmeli. Yarın bir gün sıkılınca ben yeniden erkek olayım mı diyecek. ya da ilişki sırasında benim de canım çekti sıra bende derse ne olacak. Yok saygı duyulmaz korkulası bir şey

0|0
    2|3
  • net olmak gerekirse saygı duyulması gerektiğini bilirim ama arkadas ortamıyla bir yerde görsem dalga geçerim knk sana kız buldum tarzı filan cokta abartmam

0|0
    1|3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...