Ne kadar cahil insanlarla birlikteyim bıktım artık?

sözde annem olcak bu kadın küçüklüğümden beri şiddet uygular her şeyime karışır en ufak bir şeyde aklınıza gelmeyecek iğrenç küfürleri eder
kahvatı yapıyoruz diyor ki darbe yüzünden hava böyle yağmurlu ben de dedim ne alaka batıl inanç falan sonra yok senin dini inancın mı var bilmem ne sonra bir sıra küfür aynen islam küfür et diyor zaten hayır bide söylediği şeylerdeki cahillik...
ingilizce biliyorsun diye aksanın ne olduğunu da mı anlıyorsun sen diye sözde beni bilmediğim bir şeyi biliyorum diye gösterdiğim için aşağılıyacak ama cümlesinin saçmalığı öyle ki cevap vermeye bile değmez
psikolojik sorunları var bunun geçmişini 18 yıldır unutamamış benle yaşıt geçmişi hala aklında her gün analtır küfür eder beni o geçmişindeki sevmediği insanlara benzetir
bir ara bir haber vardı hatırlarsınız 8 yaşındaki bir kızı babsı yaşında adam taciz etmiş bu kadın diyorki kıza bak tombul gitmiş daracık tayt giymiş tabi taciz eder üsütnü düzügn giyseymiş bu nasıl zihniyet ya kız neyi kapatsın o yaşta belirgin olmayan göğüsünü mü kalçasını mı? kzıızn vucudundan haberi yok onu mu kapatmaya çalışacak? küçücük kız ya o şerefsize değil kıza laf ediyor kaldıkı annesi de ya kapalı ya da çarşaflıydı nasıl giydirceğini o mu bilcek annes olarak sen mi naptım böyle iğrenç bir insanın çocuğu olmak için iblmiyorum ama bıktım cidden

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Nebiçim insanlar var ya okumaya tahammül edemedim annende olsa uzaklaş bence beraber vakit geçirme hatta başka eve bile çık good luck

1|0
    0|0
Yükleniyor...