Tandık birı var 26 yaşında Kocası 30 yaşında ,1,5 yaşta oğlu var ama?

Komşusu var bayan , onunla herşeyi konuşa konuşa onun kocası ile olan ilişkilerini kıskanmaya başladım diyor , durum iyi görünmüyor , siz eşinizin komşunuz ile ne derece yakın olduğunu araştırırmısınız? okadar yakın olmasına izin verirmisiniz? Ders olsun herkese derim

0|1
2|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayır asla kimseye anlatmam. Sonuçta o benim ve eşimin özeli. Tartışmadır, yaşantıdır falan asla anlatmam.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Akıllı bir kadın olsaydı eviyle eşiyle ilgili hususları üçüncü bir kadına anlatmazdı. O kadın yenilmeye mahkum etmiş kendini. Çenesine sahip olamayan mutluluğa sahip olamaz.

1|0
    0|0
  • Peygamber efendimizin tasihatının tecellisi

1|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • Yakın olmasına izin vermem mesafe olmali

0|0
    0|0
  • Bazı şeyler iki kişi arasında kalmalı, özel olmalı.

0|0
    0|0
  • samimiyteinde bir sınırı var

0|0
    0|0
  • kadın kadınamı bu

0|0
    0|0
    • Hayır kadın diğer kadına anlatıyor , sonrada onun kocasi ile birlikte olmak istiyo

• eşi yeterli değil veye fantazi arayışında kadın bence diğer kadından mahsus yapmış bunu sıradışı ilişki için

• O komşusuna kocasıyla olan ilişkilerini neden anlatıyor çok saçma.

0|0
    0|0
  • Sanırım boşlukta olabilirsin biraz, boşa kıskançlık yapıyorsun, benim eşim olsa araştırmam tabiki, sonuçta komşu o

1|0
    0|0
    • Nerde ise berabrlk yaşayacak duruma gelmişler ama

• Evet öyle düşünüyorum uyarıyorum anlamıyor maalesef kafaya koymuş

• O zaman uzak durman lazım, çünkü yanlış yapanı yolundan döndüremiyorsan, salacaksın gidecek iletişimini koparacaksın mecburen

• mantıklı olarak şunu derimki erkek işe idip geliyor gelince kadına sadece sorar ne yaptın diye komşuya gittim deyince eğer sevmediği bir komşuysa gitme der ama normal şartlar altında doğrusunu söylemek gerekirse ne konuştunuz diye sormaz bir erkek

0|0
    0|0
  • size başımdan geçen bir olayı anlatsam buna benzer şok olursunuz.. dünyada neler oluyor...

0|0
    0|0
  • Ne diyon hanım abla ya.

0|0
    0|0
  • Yatak bu yakinlasmanin sonu

0|0
    0|0
  • Bazı şeyler kendi özelinde kalmalı.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...