Biraz birbirimizi dinleyelim mi?

içimde birikmiş bir yazma isteği var. çeşitli sitelere girip yazıp yazıp siliyorum saatlerdir. önce ben sonra siz dökün içinizi tabi isterseniz. büyü ihtimal uzun bir yazı olucak kafası almicak durumda olanlar boşa okumasın efenim.
normal bir türk ailesine sahibim. istanbulun en iyi semtinde bir villa doğup sonra maddi çöküşümüzle standart bir semte taşınmayla çocukluğumu yaşadım. 5 sene öncesine kadar durumumuz oldukça iyidi. sonrasında iflas ettik evimizi sattık. aile içinde elbette hepimiz birbirimizi seviyoruzdur ama bunu göstermiyoruz hemde hiç. ablalarımla aramızda paylaştığımız birşey yok. annem bıkkın bir kadın, babam sinirli ters bir adam. hayatım hakkında paylaşımlarım yok yani ailemle. ne yaşıyosam içimde kalıyo biraz.
lise hayatımda ilk sevgilim sayseinde erkeklerin önceliğinin çükü olduğunu öğrendim. haklılar. bayanlarda seksi düşünür ama erkekler kadar rahat olamazlar mağlum. uzun sürmedi zaten, bir hatada yapmadım geçti bitti. ikinci sevgilimde yine ilk seferki kanımı kendime tekrar kanıtladım. üçüncüsündede öyle oldu. sevgilim diyorum ama 3üde en fazla 1 ay sürdü. gerçek bir ilişki gibi yaşanmışlıklar vb yok.
son sevgilim hala adını koyamadığım bir şey. 2 sene önce aşktı derdim, şu an ise takıntı yaptığımı düşünüyorum. ama sevdim mi çok güzel sevdim. yine 1 ay süren bir sevgililik dönemi, sonrasında erkeğin asıl amacının anlaşılması, aldatıldığını öğrenme ve kapanış. nasıl olduysa o kişiyle 3 yıl daha beraber geçti. ama nasıl geçti. çevremdeki bütün kızları elde etti bir tane dostum kalmadı, paramı yedi en güzel zamanlarım gitti onunla. 3 yıl boyunca bir tane erkekle selamlaşmadım bile böyle bir dönemdi. sadece o vardı hayatımda. sonra onun arkadaşının kız akadaşı arkadaşı ile bir dostluk başladı aramızda. beni kurtardı onun elinden. şimdi üstünden 2 sene geçti hala o kız arkadaşla şu an en yakınız. hayatıma bir erkek girmedi hala kaç yıldır. karşı cinse güvensizlik, bu beni sevmez, bu benden sadece faydalanmak için ister düşünceleri hep kafamda.
devamı detayda

Güncellemeler:
bir iki tane hoşlandığım oldu bu dönemden sonra. kimseden habersiz benim içimde bir ihtimal belki sever düşüncesi ile tozpembe hayaller. ilki benden yüksek mertebe belli bana hayatta bakmaz ama ben insandan aldığım enerjiye göre böyle şeyler hisserim ve hala o kadar istiyorum ki onun enerjisini hissetmek.. sonraki (şuan halen) ise bana bir halleniyo bende belli ediyorum tabi ama ilişki adamı değil. mübareğin aklı çükünde bir tek.
derin bir yalnızlık içindeyim

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Selam. Annenin bıkkınlığının, babanın aksiliğinin ve ablanlarla aranızda paylaşım olmamasının sebebi nedir? Değişen hayat kalitesi ve düzeni mi yoksa başka özel konular mı? Ve bunları aşmak için çabalayan biri ya da birileri var mı?
    Yani aslında kimsenin bu durumdan memnun olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen hepiniz içten içe de şikayetçisinizdir bu durumdan ama kimse de bu yükü sahiplenmek istemiyor gibi. Ablaların da bekarsa zor bir durum. Ancak aile fertleri evlendikten sonra iletişim daha başka bir boyuta geçiyor ve geçimsizlik az alabiliyor. Bu döngüyü kırmak zorundasınız çünkü birbirimizden başka kimsenin yok.
    Diğer konu ise, yine önceki kötü yaşanmışlıkların sebep olduğu güvensizlik, şüphecilik, kendini geri çekme vb. durumlar maalesef ve haklısın. Kadını çoğu zaman seks objesi görenler çok ve bunun olgun şartlarda, iki tarafın isteğiyle yaşanabileceğini anlayamıyorlar veya düşünmek istemiyorlar.
    Öte yandan diğer konular da (yalan, aldatma, zıt dünya görüşü, geçimsizlik) bir sonraki ilişkiler için hep detaylıca düşündürmeye ve acele karar vermemeye sevk ediyor. Yaşanmak istenen ilişki ve sevgili tipi karşında olsa da insan bunun kararını hep erteliyor, karşısındaki istese de acele etmemeyi ve eski kötü tecrübelerinden dem vurarak yavaş ilerlemeyi, birbirini tanımaya devam etmeyi talep ediyor.
    Bunca olumsuzluğun içinde belki çok iyi gelecek fakat kişinin endişeleri buna müsade etmiyor. O yüzden aslında hep olduğu gibi insana bir yol arkadaşı, anlayacak ve güvenecek biri gerekiyor ve bu sayının da artması temenni ediliyor. Çevremizle sağlıklı bir ilişki ve sosyal olmak bize iyi gelir ve ikili ilişkiler bundan sonra daha sağlıklı kararla başlayabilir. Yani sadece yalnızlıktan kurtulmak için bu yolu seçenler daha fazla pişmanlık yaşayabilirler de.
    Sevgiler, saygılar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben kimseyi dinleyemem anlatacak halim de yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hayatta çok daha önemli şeyler varken neden kızların tek düşüncesi ve sorunu erkekler? Erkeklerin sürekli cinsellik istediğinin sebepleri arasında tv medya ve moda artı toplumsal piskoloji var. Kadınlardan farkı onlar daha rahat isteklerini belli ediyorlar ve kadınların çok üzerine gittikleri için isteği olan kadın bile bu baskından korkup geri çekiliyor ki gayet normal. Bir keresinde konuştuğum bir bayan hiç beklemediğim bir şekilde cinsel Arzu'larını belirti ve ben inanılmaz soğudum o kişiden direk Muhabbeti kestim çünkü hassas bir konu ve üstelenmesi kesinlikle karşı cinsin Korkmasına sebep oluyor.

0|0
    0|0
  • Çok uzun uzun yazmışsın aslında genelde böyle yazıları içlerinden dökülen feryadları dinlemeyi paylaşmayı severim ama bu sefer kısadan kesicem ki yaşadığımız hayatın bile içinden çıkamayacaz yarını garanti olmayan bir hayatımız var dünler geçti gitti elimizden yarınlar elimizde belki huzura sahip değiliz ama yarınlarda yelken açabiliriz der susarım.

0|1
    0|0
  • şunu anlamıyorum madem olayın cinsellik değil niye bir erkek arkadaşa gerek duyuyosun ya. bizde zaten merak etmeyin önümüze geleni istemiyoruz güzelliğe zekaya bakıyoruz belli bir tanıma sürecindende geçiyoruz. ya git evlen ya da öyle sevgili muhabbetine girme arkadaşım adamıda yorma engelleme

0|0
    0|0
  • Güzel bir konu açmışsın üşenmedim okudum maddiyat önemli değil herşey yerine gelir. Sevgili konusunda da bende senin gibi talihsizim ve 2 senedir hayatıma kimseyi almadim gereksiz kişiler ile vakit harcamak istemiyorum beni mutlu edecek yaşama sevincimi sömürecek insan istemiyorum. Benimde hikayem var uzun uzun bunu yazmak isterdim ama burası yeri değil..

0|0
    0|0
  • Dinleyelim

0|0
    0|0
  • Sen çok arayıştan daldan dala gidiyor gibisin. Biraz ağır olsan ciddi birisi bulur.

0|0
    0|0
  • usenmedim okudum, rahat ol belki de sen hep kotulere denk gelmişsindir, iyi insanlar da var, birilerine cok cabuk guvenme, belki seni kandirmak icin bir iki soz ve sicak bir gulumseme yeterlidir ama oyle olmuyor iste o cok sevdigin insan bir anda dusmanin oluyor taniyamiyorsun bu yuzden secimlerini cok iyi yapman gerekir ama iyi insanlar da var merak etme tekrar soyleyeyim de 😄

0|0
    0|0
  • ihi geceler

0|0
    0|0
  • Bak yazını dikkatlice okudum Sana yaşımın verdiği bir tecrübeden bahsederim
    Hayatta öyle bir kız ol ki etrafında ki erkekleri sadece düşünce yapın , fikrin , duruşun ve karanlığınla elde et
    O bahsettiğin şeyini düşünen erkekler onlardan bir cacık olmaz onlarla kendine ve Zaman'ında yazık etme.

0|0
    0|0
    • uzak durmaya çalışıyorum öylelerinden ama o çocukta ayrı bişey var içinde gizlediği bişey çözmem gereken bişey. ve gerçekten bilgi birikimide olan birisi. bende kendime bişeyşer katmaya çalışıyorum boş gitmek istemiyorum dünyadan. son ayrılıktan sonra biraz insan sarrafı oldum ama o çocukta çözemedğim bişey var

• Sadece gözünde büyütüyorsun çünkü onu farklı görüyorsun hepsi bu.

• Guzwl bir hikaye dees alinacak ama bjr yandanda icini dokmek icin bir arkadasa ihtiyacin var

0|0
    0|0
  • Burda bu kadar ayrıntıya girme bence

0|0
    0|0
  • Detayını okumadım.. 😀😀😀

0|0
    0|0
  • Ne yazmışsın be azizem

0|0
    0|0
  • Özet geç pls

0|0
    0|0
  • Böyle yazıyorsunda okumasını düşünmüyorsun kısa özet geçsen daha iyi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Okudum. Sakin ol her şey geride kalmış ama düzgün insan elbet var umarım karşına yakın zamanda çıkar

0|0
    0|0
  • Okudum ve üzüldüm allah yardimcin olsun zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...