Biraz birbirimizi dinleyelim mi?

içimde birikmiş bir yazma isteği var. çeşitli sitelere girip yazıp yazıp siliyorum saatlerdir. önce ben sonra siz dökün içinizi tabi isterseniz. büyü ihtimal uzun bir yazı olucak kafası almicak durumda olanlar boşa okumasın efenim.
normal bir türk ailesine sahibim. istanbulun en iyi semtinde bir villa doğup sonra maddi çöküşümüzle standart bir semte taşınmayla çocukluğumu yaşadım. 5 sene öncesine kadar durumumuz oldukça iyidi. sonrasında iflas ettik evimizi sattık. aile içinde elbette hepimiz birbirimizi seviyoruzdur ama bunu göstermiyoruz hemde hiç. ablalarımla aramızda paylaştığımız birşey yok. annem bıkkın bir kadın, babam sinirli ters bir adam. hayatım hakkında paylaşımlarım yok yani ailemle. ne yaşıyosam içimde kalıyo biraz.
lise hayatımda ilk sevgilim sayseinde erkeklerin önceliğinin çükü olduğunu öğrendim. haklılar. bayanlarda seksi düşünür ama erkekler kadar rahat olamazlar mağlum. uzun sürmedi zaten, bir hatada yapmadım geçti bitti. ikinci sevgilimde yine ilk seferki kanımı kendime tekrar kanıtladım. üçüncüsündede öyle oldu. sevgilim diyorum ama 3üde en fazla 1 ay sürdü. gerçek bir ilişki gibi yaşanmışlıklar vb yok.
son sevgilim hala adını koyamadığım bir şey. 2 sene önce aşktı derdim, şu an ise takıntı yaptığımı düşünüyorum. ama sevdim mi çok güzel sevdim. yine 1 ay süren bir sevgililik dönemi, sonrasında erkeğin asıl amacının anlaşılması, aldatıldığını öğrenme ve kapanış. nasıl olduysa o kişiyle 3 yıl daha beraber geçti. ama nasıl geçti. çevremdeki bütün kızları elde etti bir tane dostum kalmadı, paramı yedi en güzel zamanlarım gitti onunla. 3 yıl boyunca bir tane erkekle selamlaşmadım bile böyle bir dönemdi. sadece o vardı hayatımda. sonra onun arkadaşının kız akadaşı arkadaşı ile bir dostluk başladı aramızda. beni kurtardı onun elinden. şimdi üstünden 2 sene geçti hala o kız arkadaşla şu an en yakınız. hayatıma bir erkek girmedi hala kaç yıldır. karşı cinse güvensizlik, bu beni sevmez, bu benden sadece faydalanmak için ister düşünceleri hep kafamda.
devamı detayda

Güncellemeler:
bir iki tane hoşlandığım oldu bu dönemden sonra. kimseden habersiz benim içimde bir ihtimal belki sever düşüncesi ile tozpembe hayaller. ilki benden yüksek mertebe belli bana hayatta bakmaz ama ben insandan aldığım enerjiye göre böyle şeyler hisserim ve hala o kadar istiyorum ki onun enerjisini hissetmek.. sonraki (şuan halen) ise bana bir halleniyo bende belli ediyorum tabi ama ilişki adamı değil. mübareğin aklı çükünde bir tek.
derin bir yalnızlık içindeyim

0|0
316

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...