Anneniz mi babanız mı?

evet sorum geliyor annenizle mi daha yakınsınız yoksa babanızla mı söyleyin bakalım ks canlar şıklarda boş kalmasın ama son 2 şıkkı öylesine yaptım

• annem
    41% (18)58% (15)47% (33)Oy Ver
  • babam
    20% (9)12% (3)17% (12)Oy Ver
  • abim olsun gerisi lülü
    0% (0)4% (1)1% (1)Oy Ver
  • ablam olsun bana bişey olmaz
    7% (3)0% (0)4% (3)Oy Ver
  • ben bana yeterim
    32% (14)26% (7)31% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Annem.
    Çünkü babam her türlü yolunu bulur hatta yakışıklı olduğu için 2. karıyı da bulur. ama annem..
    Onu zor bir hayat bekler..
    Evet ebru gündeşten annem için şarkısını alalım..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Anne her hatanı affeder, tanrıdan merhametlidir anne.

Öyle ki tanrı kendine inanmayanı cehennemin dibine atarken, anne çocuğu ne hata yaparsa yapsın onu affediyor.

0|0
    1|0
    • Bu laf da herkesin agzinda sen Allahin merhametini gordun mu ki karsilastiriyorsun hicbir merhamet Onun merhameti kadar buyuk olamaz kalbinde zerre imani olani affeder sen o kadar yanlis yap bir kere de olsun dua etme adını agzina alma tanri de ama cenneti bekle anneye o annelik icgudusunu veren de Allah hormonlarla alakali bisey tabi oyle yani siz tanriniza inanmayin saygilar..

• kimse benim sorumda ALLAH'a böylesi büyük saygısızca sözler sarfedemez annem babam ALLAH yolunda yürümezlerse ne ben onlara evlat ne onlar bana ailedir herkes sözünü bilsin

• allah NE Yeniyor Mu?

• Anne diğeri öldü :D :D

1|0
    0|0
  • Kendim

1|0
    0|0
  • Ben bana yeterim

1|0
    0|0
  • Anneme daha yakınım herhalde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ay diğer şıkları görmeden anneye bastım ya:/
    Abim olsun gerisi lülülülü 😂

1|0
    0|0
  • Annem ❤

1|0
    0|0
  • Annem.

4|1
    0|0
  • Annem❤

1|0
    0|0
  • Anne, ama herşeye rağmen yalnız hissediyorsun yinede 😕

1|0
    0|0
  • Babam.

1|0
    0|0
  • Annemlee

1|0
    0|0
  • Bensiz

0|0
    0|0
    • Sagol ya beni engellemis de arkadas Hz. muhammed okumayi da yazmayi da bilmiyordu bunu aciklamasi internette var keske biraz arastirsaniz daha inandirici ve kuvvetli soylenmek istenen ayetlerde kullanilmistir yemin kelimesi yine de saygi duyarim arkadasin dusuncesine😊

• keşke o arkadaşa anlatabilsek ama anliycağını sanmıyorum ona yapabiliceğim tek şey eksi butonu olucak iman insanın en kıymetli hazinesidir bence

Yükleniyor...