İnsanlar neden bu kadar meraklı? Benim duygu ve düşüncemde olan var mı?

İnsanların beni didiklemesinden nefret ediyorum akrabalarım en başta ne yapıyor nereyi okuyor kaç puanla gitti kaç sıralamayla gitti okuldaki hocalar nasıl notlarında zayıf var mı orada nasıl geçiniyorsun kaç para harcıyorsun bilmem ne ulan bunlar sadece en basiti bir üniversiteye gidiyoruz hayatımızı komple didikliyorlar dışarıda bile eski arkadaşlarımla karşılaştığımda daha nasılsın demeden nereyi kazandın diyor ağzının ortasına indiresim geliyor.

İnsan bir hal hatır sorar yolun ortasında merakını gidermek için didiklemeye başlıyorlar. Bundan çok rahatsızım. Okulum ve bölümüm gayet güzel. Ama insanların üstü kapalı değilde ayrıntılar istemesi beni çok rahatsız ediyor sizde de aynı durum var mı?

Ben sadece bunun üzerinden gittim bu hayatın yaşantın ilişkiler mesleğin vb. durumlar içinde geçerli hangi birini yazayım.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü insanlar meraklı. Çünkü kıyaslama yapmak istiyorlar. Çünkü seni okulun ve geldiğin yerle etiketleyecekler.
    Onun dışında konuşacak konu bulamıyorlar. İşimiz gücümüz etiket.

0|1
    0|0
    • Herkes yaptığı şeylerle övünüp duruyor ben anlatmıyorum hem nazar değmesin hem övünmek doğru değil diye bakıyorum adam kendini karşımda çatır çatır övüyor ben kendimi övmeyince pısırık gibi kalmış oluyorum ama doğru bir şey yaptığımın farkındayım lakin o adama çok koyuyor.

• Aynen öyle

• 3ay

Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 1

• İfrit oluyorum insanlara da onların benimle ilgili meraklarına da!

0|1
    0|0
    • Tamam soru sorulur ama bu insanlar iliğine kadar soruyorlar her şeyi öğrenmek istiyorlar o kadar rahatsız oluyorum ki

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...