Delirdim mi naptım noluyo lan ban?

Ya son zamanlarda geceleri yattıktan sonra fısıltı halinde ya şarkı söylüyorum ya da kafamda belli bir senaryo kurup onu devam ettiriyorum sesli olarak. Ya da kendimle konuşuyorum bir iki dakika değil bir saat iki saat resmen kavga ediyorum, espri yapıyorum, espriye gülüyorum hemde kahkahalarla! Durumdan biraz şüphelemeye başladım bir değil iki değil bir de bazen farkında olmadan yapıyorum acaba aileme söylesem mi biraz fazla kıskançlar tek çocuğum söylesem 'ne konuşuyosun' derler her şeyimi inceliyolar bir de dışarıya hiç çıkartmıyolar zaten çok az arkadaşım var onlarla da görüştürmüyolar ya bizim eve geleceklermiş ya da onlarla buluşmaya gidince babam bizi uzaktan gözetleyecekmiş o da her yer değil bir de ülkenin son durumu iyice annemi korkuttu zaten göndermiyolardı bir yere şimdi iyice eve kapattılar anlatmaya çalıştım bomba patlar bir şey olur olmaz dediler ne yapayım sizce

Güncellemeler:
Annem zamanında yırtık kot gitmiş, üniversiteyi ankarada okumuş biri profosyonel buz pateni kayıyo bizim annem tarafı zaten aşırı rahatlar kuzenlerimin sevgililerini kaç kere gördüm aileleriyle tanıştırıyolar onları destekliyolar bana gelince her şey yasak ya geçen pantolona ihtiyacım var diye dar kot aldım bana iki hafta surat yaptı annem götüö başım açık mı geziyom ya alt tarafı dar o da tayt gibi üstüme yapışmadı

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• deli olmusun beynine kucuk canavar oturmus nick namedende belli oluyor ztn

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Bunu okuyunca nefes almadan bunu anlattığını düşündüm gülesim geldi. Malesef ailelerin kız çocukları üzerindeki baskısı ülkemizde çok fazla ve bu baskı korumak yerine bunaltıyor bence.

0|0
    0|0
  • Problem sende degil asil sorun ailen, kendi psikolojik bozukluklarinin urunu olarak senin de psikolojini bozmuslar, psikiyatra gidip olaylari anlatip aile terapisi gormenizi oneririm.

0|0
    0|0
  • Aman anlatma zaten hayatın Zindan yalan olursun iyice

0|0
    0|0
  • Canım sen DR dan randevu al muayene ol bu sorunu DR çozer

0|0
    0|0
  • Okumadım kızma

0|0
    0|0
  • Canım sen iyi değilsin

0|0
    0|0
  • Stresten oluyo genelde 😂

0|0
    0|0
  • Doktora görünmende fayda var azizem

0|0
    0|0
  • Çok normal bende arada yapıyordum ama şimdi yapmıyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şizofreniye doğru ilerlerler bu benden söylemesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...