Erkek dedign iskandinav olacak degl mi kızlar?

olay sarışınlık renkli gözlülükte bitmiyor. adamlar kumral da olsa çok yakışıklılar. kendilerne haslar. kibarlar ve zekiler. tarzları müthiş. malesef sayıları az :( nüfuslarını çoğaltmak lazm. aslında diger erkek milletlerni kısırlaştırıp onların malum cogalm hucrelerni satmak ve yaymak lazım. hem herkes güzel insan görür dünyanın her yerinde böylece.

Güncellemeler:
türk erkegi diyenler kesin pembe kılıklı maviler :d
gerçekleri ne haltna rahatsız ediyor sizi anlamıyorm ki az açık görüşlü doğrucu olun.

0|0
19|28

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bana bir Norveç İsveç gerek gerisi I ıhh

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Cevaplara baktımda ne kadar çir. kef bir garısın iskandinavmış seni anca haitili erkek paklar ayrıca lafıma laf katanın...:/

1|2
    3|0
  • Seni iskandinav spermlerini yaşatma ve yayma derneği başkanı seçiyorum. Yeni görevinde başarılar

0|0
    3|0
    • sizi kısırlaştıranları seçmeli ilk :d

• daha mantıklı tartışamıyorsunz bile ahaha. bundan sonrası için yaptık önermizi. artk biz dogduk yaşıyorz. geriye dönüş yok.

• Gizliyi ac , cesaretini göster sonra tartışalım spermci ;)

• Kac iskandinav erkegi tanidin onlarda sana merakliydi sizin gibi burnu havada kizlari napsin
    Cogaltcaksak kizlarini bize gonderde senin gibi kezolar yerine sarisin 180 boyunda puruzsuz at gibi kizlarla sevgili olalim

1|0
    1|0
  • Biriniz italyan diyor... biriniz iskandinav... biriniz koreli... hepiniz istiyorsunuz... bide onlara sor bakalim sizi istiyorlarmi

1|1
    2|0
  • Pardon da hanımefendi en son ne zaman şaaptınız?

1|1
    3|0
  • Ben kadının da erkeğinden de tiksiniyorum iskandinav mı ne haltsa zaten söyleyemiyorum :)

0|0
    3|0
  • Türkler'den uzak dur eger begenmiyorsan o vakit.
    Sahsen dis güzellige bakan biri degilim. Kalbine bakarim. Zaten benim görünüsüm için beni sevecekse hiç sevmesin daha iyi

1|0
    1|0
    • Hep de biz erkekleri konu edince dis guzellige onem vermiyor oluyorsunz siz de

• Ben bir kadinda edep, ahlak, iman ve zeka ararim insallah :)

• kız dediğin de ukrayna albania latin falan olacak değil mi beyler.

Ya bu kıllı kezban kokuşmuş pislik türk kızları kim de lüks arıyor aaaaaaaaaaakahsadhashaah

1|1
    3|0
  • İskandinav ne ya istavrit gibi olmaz sana nigga verelim

1|1
    2|0
  • O zmn sektir git iskandinav ulkesine kardeşim

1|1
    2|0
    • Sanki senin oralara sektirp kitme sansn olsa kalirsn da

• bacım musun nesin mk anca klavye de bole konusursun havalanma bana karsi havani alirim senin beyinsiz sidikli mahalle oruspusuz

• ulan orspunun doğurduğu it yavrusu. sana da sana terbiye veren ailene kazık girsin. şimdi o laflarını alıp ananıngötünesok ! senin gibi köpeklerle anca böyle senin anlıcagn dilden konuşulur.

• Senin seçimin kimse sana karışmaz neyı seçeceksin diye umarım onlarda senı beklıyodur

1|0
    1|0
  • Ben her türlü kız bulurum , siz de İsveç milli takımını bekleyin erkek göreceğiz diye :D

0|0
    2|0
    • alakasız görüşnü git başka yerde paylaş ishmael. arapmısn nesin bir de. d

• turkiye de cogu nufus akraba evlilignden turedıgı ıcın safkan dıye tabır ettgmz bır genimiz pek kalmadı p yızden Şu an dediklerınız gıbı kız ve erkek soyumuz cok ta iç açıçı degıl

0|0
    0|0
  • 1.50 boyda kızların yanında 1.90 boyunda erkeklerin olması biraz garip görünebilir

0|2
    3|0
    • ahaha aynen ok garip olur o :D 150liler size kalsn. ama ben zaten baska bir oneri getirdip diger milletri kısırlastrlam onlarn spermleri satlsn dedim. zaten sayıları az herkese yetişmez :d

• 3 iskandinav ülke daha. yaşasn iskandinav erkekleir diyelim kısaca :d

• Parti kursunlar oy verelim hatta :D

• Hiç şansın yok gene bana kalacakson

1|0
    2|0
  • bizde olan onlarda yok yanlız :D

1|0
    2|0
  • kafana gore.

0|0
    0|0
  • İskandinav erkeği olmasam da ben onlara göre daha Çünkü Türküm yeterli mi..

1|0
    3|0
  • Hatun dediğinde rus olacak buda acı bir gerçek 😊

0|0
    2|0
    • kısırlaşmazsanız rus kadınlarıyla birlikte olursanız onların soyu da başka bişeye evrilir :D

• erkek dese de hak verirdm. tabı BUNU dese :D

• Allah iskandinavları senin şerrinden korusun ne diyeyim bilemedim

• Kız dediğin de iskandinav olcak.

0|0
    1|0
  • Baba tarafindan Turk anne tarafindan boşnak im bende yakisikliyim gel bana birak o vikingleri

1|0
    1|0
  • Belki haklısın, belki değilsin.

0|0
    0|0
  • Tuhaf geliyor bu tip şeyler. Cinsiyet farketmeksizin.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı azizem

0|0
    0|0
  • ilk ucakla git oraya

1|0
    2|0
    • Nereye gidecegmden sana ne amca

• ah bu ergenlerin hayal dünyalari çok gulduruyor beni..

• Seni kısırlaştıralım yani öyle mi.300 spartalı filminde sakatları falan öldürüyorlardı ya aklıma o geldi. Çürük elma mıyız biz ya onlar çoğalsın mış. Neyse o hayalinin gerçek olması imkansız dünya nüfusunun çoğu çin, hint, abd, brezilyalı, endonezya. Ayrıca nüfus artış hızı en çok yine asya ve afrikada. Sen gir vurdur finlere çoğaltsınlar ama esmersen çoğu senin gibi çirkin olur haberin olsun 😂😂😂

0|1
    1|0
    • maalesef öyle. o yüzden benimki bir öneri olarak kalacak ama keşke öyle olsaydı. hep hepiniz güzel insan görmekten yana degl misniz? o zaman bu yontem en kısa zamanda dünyayı değiştirecek tek yontem.

• Bak gerçekten haklısın ama ütopikliğin bile ötesi bu senin önerin 😂😂 şahsen ben de yakışıklı ve zeki değilim inan ki az çocuk yaparım onun için 2 en fazla yani affet beni canım ya o da eşim için yoksa ben ne yapacağım pokluları

• hak veriyorsan tammdır gerisi önemsiz :d

• ulan kaç tane iskandinavla tanıştınız bu ne iskandinav sevdasıı :D

1|1
    3|0
    • görüyoruz goz var nizam var

• resimlerdekiler emin ol gercektekileri kadar iyi degl

• tamam bende geliyorum :D

Kızlar Ne Diyor 18

• Ahahahah ne güzel anlatmişsin😂😂

5|1
    0|0
  • Babana bok attiginin farkinda misin?

0|6
    1|0
  • Erkek dediğin Türk olacak

0|3
    2|0
  • Beğenmiyor değilim ne yalan söyleyeyim ama erkek dediğin Türk olacak

0|1
    2|0
  • Aynen oyle 👍🏻

1|0
    0|2
  • İşini biliyorsun ☺️

2|0
    0|1
  • iskandinav kızıl saçlı erkek bulsam ohooo :D

2|0
    0|0
  • Esmer yok onlarda 😒

0|0
    0|1
  • Kumral daha iyi sarisin olmasin.

0|0
    1|0
  • Türk erkeği iyidir👍

0|2
    2|0
    • amca bir defol git ya. kıskanclktan ne sacmalayacagni şaşırmışsn sen orda.

• İskandinav değil ama İrlandalısını buldum yarı Türk ama olsun severiz😘😘

1|1
    0|0
  • Esmer tek geçer ya

0|0
    2|1
  • Hiç İskandinav erkeği tanımadım. Bu yüzden bir şey diyemem.

0|0
    1|0
  • Bana latin olsun.

1|0
    0|2
  • Yoo :D

0|0
    1|0
  • Esmer çikolata başkadır sjsjs

0|0
    1|0
  • Önce adam olsun