Fazla abarttiniz artik yeter bizi bolmeye calisan bir grup zihniyet var burda farkida misiniz?

Haysiyetsiz gelmis cubbeli sakalli insanlari asagiliyor senin haddine degil.. insan olcaksin ilk once.. yerini bilceksin her gun ks sitesinde takilarak vatan kurtarilmiyor yiyorsa bir tarafin git askere gonullu rahat bir tarafina batmasin.. o asagiladigin insanlar sayesinde bu memleket ayakta.. adami hasta etmeyin.. bu ulkede kardesce yasayacaksan varsin yasamayacaksan yoksun sifirsin Nokta!

1|3
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkeyi karıştıranlar o şeriatçılar değiş mü zaten..
    Ortadoğu ülkelerindeki kanın temelinde de o yatmıyor mu?
    Afganistan darbe öncesi ve sonrası
    İran darbe öncesi ve sonrası
    Suriye ise o hedef için uğraşılıyor
    Mısır ucuz yırttı darbe sayesinde
    Irak zaten belasını bulmuş
    Sen ülkemize de o ülkeler gibi şeriatlar gelsin ülke hep kan ağlasın mı diyorsun?
    Vatanın temel taşları olan Anayasa ilk 3 maddesine göz diken benim kardeşim değil düşmanım olur. Bu sevdaları bizi iç savaşa götürecek ama varsın götürsün. Özgürlük kısıtlayan insanlara yer vermeyeceğiz. Başın kapalıdır kesin ancak onların sistemde mecburi kapanma olacak. Ne hakları var buna? Eşkiya gibiler.

0|3
    0|0
    • Sen sadece insan yargiliyorsun seriattan yana degilim ama sarikliya dinciye karsi da degilim dinim bu yonde cunku.. herkesin inanci kendine hakaret edemez kimse kimseye bukadar basit bu konu

En İyi Kız Görüşü

• Burada artistlik yapanların da cezasını kesecekler

1|0
    0|0
    • bilişim suclarıan şikayet edersen hapse bile girer

• birisi sana mesajlardan ahlaksız şeyler atarsa bilişim suclarına git şikayet sana devlet bedava bile hakim veriyor emin ol böyle şeylerde susmayın hainide sapıgıda şikayet edein

• @Morgotlu_Sauron tesekkur ederiz

Erkekler Ne Diyor 9

• Anlatamazsın hiç uğraşma az öncede cahilin biri yazmış korna sesinden bıktım diye halbuki o ses olmasaydı kafasını camdan uzatamıycaktı bu sitede bile soramıycaktı. :)

0|1
    0|2
  • Cübbeli sakallıların insanları yanlış yönlendirmesini kabul etmediğim için karşı çıkıyorum aç tvyi her hocanın din programı hiç bir birini tutmuyor din aynı ama herkes kendi kavalından çalıyor o yüzden hiç birine güvenmiyorum bu kadar basit kıyafetlerini değil insanlara yanlış şeyler öğretmesine kızıyoruz asıl askellik meselesine gelenim paşa paşa yapacağız kaçış yok

0|0
    0|0
    • Hayir iste yanlis yonlendiriliyorsun arkadasim.. kaynakli belgeli hocalara inancaksin.. mesela cubbeli. semerkand tv deki hocalar.. bazilari sapitmis Allah affetsin birsey diyemem.. ben cok mu gunahsizim ama soyle birsey var yeni olen yasar nuri.. tamamen sapitmis tamamen sol kesime uygun konusmalar yapan gercegi bildigi halde kendine gore uyarlayan biriydi okadar acik ve net ki bu. ben sosyoloji mezunuyum ve din uzerine cok arastirmalar yaptim gordum ki saglam hocalar bunlar bunlari dinliyorum ilk once okuyacagiz karsilastircaz arastircaz olay bu

• Bir kaci degil neden tvdeler biliyr musun cunku butun sahtekar hocalara inancak halk diye cubbeli meydanda mecburi

• ben hiç birine inanmam bizim camii hocası dışında inandığım hoca yok o mahallenin hocası olduğu için okadar sahtekar hepsi

• Tamam liseli sakin ol.

0|0
    1|1
  • İlk gün havlayan üyelerin bugünlerde sayıları azaldı merak etme atalarımızın dediği gibi havlayan köpek ısırmaz. Anca burda klavye delikanlılığı yapıp sanal alemde gördükleri bir kaç resmi bir kaç sözü kopyala yapıştır yaparlar.

0|0
    0|0
  • takke sarık cübbe arap fistanı bana gelmiş arap gelenekerini savunma canım

0|0
    1|0
    • Napayim canim senin istegin icin abd ozenti geleneklerinimi savunayim😂mesela noel deden de inaniyordur bunlra eminim. kes sesini.. simdi! benim peygamberim arap soyundan gidip senin gibi ozenti olamam

• Arastir ah ah soz yetmez ki size

• Kardeşim ben zinaya filan karşıyı mdiyorum anlatamadım batılılar kızlarını bacınılarını analarını p*rno filmlerinde oynatıyor birde izliyor hepsi degil tabii alman arkadaşım vardı kardeşiyle ilişkiye girenlere birşey demıyordu buları desteklicek degilim tabikide müslümanım gavur degilim niye yanlış anlıyorsunu ya

• Noktana nokta :)

0|0
    0|0
  • Helal olsun sana onlar vatansız.. kişiler zaten senaryo diyen vatansız hayinn hepsi..

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Yalnızca cübbeli sakallılardan ibaret değil ki durum her konuda milleti ayrıştıranlar var ki bu onun fikri yapacak bir şey yok

1|1
    0|0
  • böyle insanlar içeri atılmalı böyle insanları ülkeye alan insanlar suçlanmalı diyorum başka da bişi demiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...