İnsanlar neden bu kadar cahil?

İnsanlar neden bu kadar cahil? Bir kan uyuşmazlığının bile ne olduğunu bilmiyorlar. Hala evlatlık mıyım diye soranlar var ve yıl 2016. Bu insanlar hayatında en azından bir biyoloji dersini hiç mi görmüyor? :/

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• fikrine katılıyorum bazen anlattığım şeylere oney ki diyen kişiler etrafımda yok değil adama daha jüpiterin gaz devi olduğunu bilmiyor :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bize eğitim verenler de cahil. Herkes cahil bu ülkede. Her şey kişinin kendisinde bitiyor.

1|0
    0|0
    • Eğitim kısmına katılmıyorum. Herkes geliştirsin kendini.

• Küçüklüğümden beri bilim, kimya, matematik, biyoloji, nano teknoloji, kimyasal maddeler, yazılım, internet teknolojisi, pc donanımı, kişisel gelişim, insan psikolojisi, beyin yapısı, girişimcilik, felsefe vs hakkında onlarca kitap okudum. Hala daha okurum ve şu anda kitaplığımda ki kitap sayısı 113. Üç kez okul değiştirdim. Her gittiğim okulda hocaların mal olduğunu gördüm. Hepsi için geçerli değil tabi bu. Bu ülkede insanlar kolaya kaçıyorlar, kendilerini geliştirmeyi saçmalık olarak görenler bile var. Ben kişisel gelişim kitabı alacağım dediğim zaman kuzenlerim bana kızıyordu. Saçmalık öyle şeyler, para tuzağı vs diyorlardı. Şimdiyse, kendi işimi kurdum ve yaptığım iş sayesinde iyi para kazanıyorum. İnsanın kendini geliştirmesi kadar güzel bir şey yok. Zor olan hiç bir şeyi sevmez bizim milletimiz.

• boyle derslerin mufredatta ders saatleri azaltildi azaltiliyor.. sonuc bu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Okulda ders dinleyen kim? Aldığı eğitimi özümseyen kim? Kendini geliştirmeye çabalayan o kadar az ki.

1|0
    0|0
Yükleniyor...