Biri beni sakinleştirebilir mi 🙄 ?

Bugün bir arkadaş elimden işimi aldı.
Eski sevgilimde seni istiyorum gibisinden konuşup sinirlerimi bozdu.
Herkese ters yapıyorum 😞
söylemesi basit sindirmesi zor şeyler, bir de aynı anda oldu bu ikisi. Kavga da etmedim, deşarj olmam lazım. Acil durum acil, yardım edin 🙄

1|2
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Vallahi düşünüyorum dakikalardır ne desem bilemedim. Şimdi uyu bence sabah uyandığında daha mantıklı düşündüğünü göreceksin. İşini elinden alan arkadaşın konusunda yapabileceğin pek bir şey görünmüyor. Kız konusuna gelirsek buna sinirlendin mi sevindim mi anlayamadım. Bana kalırsa boşluğa düşmüş olacak o yüzden böyle bir mesaj aldın. İlişkinizin geçmişini bilmediğim için sadece bunu söyleyebiliyorum. Bence biraz uyumalısın.

0|1
    0|0
    • Geçmişte bıraktığım biri peşimden geldiği için sinirleniyorum. İstemiyorum gelmesini.. Zamanında değer bilmeyen, kaybedenler mümkünse sesini çıkarmasın. Öldü mü diye merak bile etmem ama ölmüş gibi yapsın. 🙄

• Biraz makul olsan 😊

• Mesajlara bakarmısın

Kızlar Ne Diyor 1

• Sakin ol şampiyon

0|0
    0|0
    • Daha çok sinirlendirin demedim.

• Afrika yardim videolarini izle. Sakinlesip sukredersin haline. Sana iş mi yok kiz mi yok kanka deyip sırtına bir yumruk atacak birini burda bulamazsın😊

• Geçmişimde bıraktığım kızın benimle iletişim kurmasını istemiyorum. İş konusuna gelecek olursak kendi işimin sahibiyim, müşterim elimden alındı 🙄😡

Erkekler Ne Diyor 1

• eski sevgilin evet de

0|0
    0|0
Yükleniyor...