Deliyiz meliyiz ama iyi insanlarız biz?

Deliyiz meliyiz ama iyi insanlarız biz ?
Hayatında yaptıgınız delilikleri anlatsanıza gülelim? Ben başlayayım..

Önünden geçtgm bir düğün salonunda Hiç tanımadığım birinin düğününe girip oynamıştım.

Birde yılbası gecesi cok kalabalık bir caddede arkadasla postacı yürüyüşü yapmıştık millet bize bakıp gülmüştü.

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• cok komikmis

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Istiklal caddesinde klarnet çalan başarılı sokak müzisyenleri vardı (bundan iki sene önce). Gece saat 2-3 gibiydi ve kafa iyidi tabi, oyun havası çalmalarını istedim. Ankaranın bağlarından tut, hayatı tesbih yapmışımdana kadar döktürdüler, sokağın ortasında çifte telli oynamaya başladım :D Etrafta insanlar toplandı, katılanlar oldu.. Güzel bir anı :D

0|1
    0|0
    • Hahah kafan iyiymiş ama normal yaptıgın😂

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç tanımadığım bir kıza cafede oturur iken ondan uzun süredir hoşlandığımı söylemiştim boynuma atladı filan belli ki çok sevilmeye ihtiyacı varmış baktım işin sonu kötü gidecek tuvalete gidince hesabı ödeyip tüymüştüm :D

0|0
    0|0
  • harıka kanks

0|0
    0|0
  • Hacettepe üni konservatuvarına girip starım lan ben sınava gelmem sınavı iptal ettirrim oyuncu olacam ben gibisinden bişeyler demiştim. Gülüp yetenek sınavlarına gel demişlerdi de gitmedim işte 😂 iddaa yüzünden yapmıştım 😂

0|0
    0|0
  • Delileri sevin. Çünkü onlar dünyada yaşanan haksızlıklara ve zulümlere dayanamayarak akıl sağlıklarını yitirmiş ve duyarlı kişilerdir.

0|0
    0|0
    • Delirmeden yaşayan insanlar var hayret ediyorum.. Nasıl böyle kalabiliyolar?

• aslında normal olmayan onlar , ama onların sözlüğüne göre deliysek eğer ben delirmemek için bir sebep bulamıyorum.

• Anormallikte güzeldir boşversene.
      Standart aynı fabrikadan cıkmış gibi olcana.. Böylesi de güzel.
      Ben alıştım 'Manyaksın sen' demelerine.

• İçip içip karakolu aramıştım, Amirim ben sarhoşum gel beni al diyordum

0|0
    0|0
  • Şii bahele komşuların ziline basıp kaçak mı gııııı😜😜

0|0
    0|0
  • Iyi bir photosop olmuş..

0|0
    0|0
  • Ön Sıradaki Kızın Saçına Japon Sürmek Nedir 🌙🌙🌙

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• okuldaki 9. siniflari yeni almanca ogretmeniyim diye kandirip bir ders gurultu yaptilar diye azarlamistim :d aah ah genclik lise zamanlari :DD

0|0
    0|0
  • Bu fotograf nedir ya

0|0
    0|0
  • O dediğinin ben de yaptım

0|0
    0|0
  • telefonumun acaba aşağı kattaki adamın evine girer mi diye düşündüm salak gibi eğilip attım balkonundaki çöpün arkasına düştü ve ben şallarımı bağlayıp adamın balkonuna inip onu aldım

0|0
    1|0
  • Lisedeyken yani 7 sene önce bölüm hocamla iddiaya girmiştik. Camdan atlarım dedim atlayamazsın dedi. Öyle mi dedim? Öyle dedi. İyi dedim çıktım cama tam atlıyordum ki belimden tuttu. Tamam tamam sen kazandın dedi 😂😂 O günden sonra hep Deli Kahraman derdi. 😂

0|0
    0|0
  • Ayy ne delilik ne delilik.. o da bir şey mi ben dersin ortasinda hocaya sinirlenip masasina işemis insanim. Sırf benimle ugraşsın diye kac kere üstüme zictim ben. Lisede oldu bunlar. Iyi hatirlanmam gerci ama olsun yinw olsa yine yaparim o deli karıya. He ayrıca çantasına osuruk bombası atmıştım 😄😄😄 iyyy hatirladikca

0|0
    0|0
    • Seninki iğrençlik canım delilik degil.
      Midemi bulandırdın öğkk bide lisedeymiş yaşından utan

Yükleniyor...