En son ne zaman halisülasyon gördünüz anlatirmisiniz?

Geçmişte bir seyler kullanıyordum anlarsin iste gece ictik kafam baya güzeldi arkadaslarla carsida dolaniyorduk halisulasyonlar gormeye basladim yolda yürürken bir arabanin içinde bir adam vardı sonra tekrardan baktım bir sey olmadiğini farkettim bir yerlere gidip oturduk sonra herkes ufaktan kalkmaya başladı evinin yolunu tuttular tabi bende eve doğru ilerlemeye başladım yolda şöyle bir plan yapıyordum eve girdigim gibi direk odama çekilirim sonra kimse farketmez dedim öyle oldu odama gittim telefonumu aldim takiliyordum gece 2 civarları o esnada şarjim bitti priz de bana uzak yatayim dedim ama o esnada biri sanki odamda vardı yatağımin yanındaki tahtalara vuruyordu bana öyle geliyor dedim sonra baktım ses yine geliyor hemen çamaşır makinemizin üçlü prizini alıp yatagima cektim ustelik bunu o kadar hızlı bir şekilde yaptım ki sonra kulaklığı takip son ses müzik dinledim müzik sesi bastırdı odaklandım ve bitti

0|0

En İyi Kız Görüşü

• 3-4 ay önce

0|1
    0|0
    • Anlatirmisin biraz

• Burda korkunç olan örümcek değil zaten olmayan biseyi görmek

• Peki anladim

En İyi Erkek Görüşü

• nokta "." diye bişey üretmişler, böyle cümlelerin arasına koyuyorsun ayırmak için. Sizin oralara gelmedi mi?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Korkunçmuş neden böyle şeylere bulaştın ki

0|0
    0|0
  • Gördüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Halis kafasını severim, çokda güzel ve ilginç halis hikayelerim var, yaşamasını bilene mükemmel kafadır

0|0
    0|0
  • Hiç görmedim.

0|0
    0|0
  • Hergün ot kullanıyorum neredeyse.

0|0
    0|0
Yükleniyor...