Kapat

Herkes Kendi Memleketinin Değerini Çok İyi Bilsin? (Detay kısa)?

2 ay Sonra Üniversiteye kismetse başlayacak olanlar Başka şehirlerde kendi Doğup büyüdükleri yerleri Mumla arayacaklar. ben. Ç. Kale Gelibolu Doğumluyum 2006 2011 arası Antalyada okudum. Hiç bir yerde plakamız olan 17 yi göremedim. 1988 doğumluyum bu arada. Neyse sonra bir tane Araba Aldım 17 Plakalı Kampüsün içine çektim. Arka Camına da Tüm Ćanakkale'liler Bu arabanın yanına gelebilir yazdım. Ve unutmayın Arkadaşlar Gurbette Ailenizin değerini çok daha iyi anlayacaksınız. O yüzden üniye gidecek olanlar Sanal Alemden vazgeçsin ve Ailesiyle zaman geçirsin. Yarın öbür gün yabancı memlekette yabancı yerlerde AİLENİZİ ÇOK ARAYACAKSINIZ sanaldaki insanlar sadece burda klavyeden konuşur. Gerçek hayatta YALNIZ kalmamak için SANALI BIRAKIP GERÇEK HAYATA GERİ DÖNÜN

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle çok haklisin;(

0|1
    0|0
    • Valla bilmiyorum Kardes Nerelisin Ama. ünide öyle yapmacık öyle iki yüzlü öyle fesat insanlar vardı ki Senin Mutlu olmanı Senin gülmeni bile istemeyen insanların iç yüzünü öğrendiğinde evine uçarak dönmek istiyorsun. Kullandığın tek kalemi bölüp ortadan ikiye kalem traşla açıp arkadaşına veriyosun sınava girsin diye Adam sınavdan sonra kalemi kantinin içinde masadan masaya atıp gidiyor. Zaten herkesin iphone6s i samsung note 5i galaxy 7si olacağından bir ton makyajla kantin gelip telefonlarından başlarını kaldirmayacaklarindan Unide ki Dostlukların bitmiş olduğunu yaşayıp göreceksin. Hani eski Bayramları arıyoruz ya sadece bayramlar değil hersey geride kaldı artık. Şu anda bile belki de gerçek Hayattaki Dostlarımizla bağlarımız zayifladigindan Buralardasın

• seyir defterine göre konuşuyorum Dünyada 48 ülkeyi ziyaret etmişim. Yani yanından değil içine girip gezip gördüğüm yerler bunlar. Evimde 2 bine yakın kitap var. Yani bilmiyorum lise ve ünide bölümüm denizcilikti. akıllı telefonlar daha yeni yeni çıkıyordu. sadece titreşim izni veriliyordu sınıflarda. Yanındaki insana selam vermeye korkan tipler vardı. Geçme. Notu da 80 olunca herkes kendini bişey zannediyordu. hatta Eğirdir belediye spor Akdeniz uni maçı ayarladim futbola okuldan kimse gelmedi. Bayan Voleybol Müsabakası ayarlayım koskoca okuldan 30 taraftar geldi. Elmalı telefonlarıni bir an. olsun birakmadim ar ellerinden o zamanlar iphone 3 ler efsaneydi. hele arkada parlak elma olunca mutlaka diğerlerinin önüne geçerdi. Neyse gel zaman git zaman Deniz mevsimi açıldı ilk yıldan bahsediyorum. herkes Ölüdeniz e gitmek için yola çıktı gezi yapıldı. Telefonları emanete bıraktilar telefonların hepsi kayboldu. Yanındaki arkadaşına 1 tane su almayanlar telefonları için üzülüyor dedim ortaya

• Ve anlattığım yıl 2006 2007 . su anda yıl 2016 . ve daha kötü duruma geldik. yolda yureyenlerin bile kulaklıkları var kulağında. Sağ ellerinde mutlaka telefon var. yılbaşında iphone 7s çıkıyormus fiyati 3BİN 700 diyorlar. Gör bak yılbaşı hemen sonra si herkesde iphone 7s olacak. Gerçek Hayattaki Dostluklar bitiyor. kimse kimsenin yardımına koşmaz oldu. Herkesin tek korktuğu şey gb bitmesi sarz bitmesi ve arama hakkının bitmesi. Hayatımız face instagram whatsapp ve arama oldu artık. Bu yüzden de uni olsun lise olsun Gerçek arkadaşlıklar sona erdi. İlkokula giden çocuklarda bile. telefon var. ne söylesek boş. Nasil olsa Baba yeni. telefon alacağım dediklerinde Babaları tamam diyeceğim için sorun yok. Pazar günü 30 dan fazla kişi Pokémon arıyordu. ve bunlar daha hic bir sey

• Sanalla ilgili kötü bir anın mı var

0|0
    0|0
    • Tabiki de Hayır. Kurtarmaya çalıştığım Bayan sayısı 300den fazla. zarar görenler 200 e yakındır. 98 yılından beri sahte dünyaya savaş halindeyim. Ama 5 ay yurt dışına gidiyorum temmuz sonu giremem artık. O yüzden dikkat ettiysen 25 temmuzda ayrılacağımi söylüyorum
      Senede 2 defa göreve gidiyorum. Elimden geldiğini kadar da Sanalın kötü olduğunu her yerde dile getiriyorum. Sanaldaki lere inananlar numara verenler bulusanlar mutlaka günün birinde zarar görmüşlerdir ve ya goreceklerdir. Ama tabi bazılarının umrunda degil. HAYATTA OLMAZ ASLA OLMAZ diye düşünenlerin bir sonları oluyor. ve bu tür filmlerde Mutlu son ile bitmiyor.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla bende öyle değil tam tersi oldu memlekete dönmek istemiyorum :D İstanbula okumaya gidince :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...