Herşeye Çaba Gösteresim Gelmiyor Sıkılıyorum Bu Hayattan Acaba Neden?

Herşeyin en alasını çektim bu hayatta aşkta olsun parada olsun ailede olsun bir yanım boş kaldı hep kimse dolduramadı.. bıkkınlık sıkıntılı oluyorum hep.. tek başına kalmış hissediyorum kimsem yok.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bir çoğumuzun hayatı böyle, bizi tatmin eden şeyler pek yok gibi

1|1
    0|0
    • kimsemizin olmaması ne biliyormusun hayatımızın hiçbirşeyde yolunda olmaması biri yüzünden birşeyler yüzünden herşey yüzünden kısacası

• Senin gibi olumlu olsam. güzel olurdu değilim maalesef

• Çok basit olabilirsin, her şey sende bitiyor 😊

• Hayat bazen öyle şeyleri üst üste koyup seni öyle bir sınava sokar ki tam olarak böyle hissedersin. Ama her şey gelip geçici 1 dakika sonra bile ne yaşayacağımız meçhul. Hiç beklemediğin bir anda tüm hayatını değiştirecek güzel şeyler yaşayabilirsin. Unutma her gecenin bir sabahı vardır.

0|0
    0|0
    • değişmek istiyorsun değişiyorsun kendi cennettini yaratmaya çalışıyorsun yaratıyorsunda soruyormusun peki cennetinin meleği mi düzgün.. değil kimse düzgün değil kimse güvenilmez.. belki yanılıyorum onda haklısın ama hayatımda değişen pek birşey yok tek bişey var oda kendimi çakalın önüne atıp intihar etmek.. yarar mı bilmiyorum askere gidecem yakında 1 senem var 1 senelik ömrüm var.

• hayatım boyunca hep acılar çektim yaşadığım hayat öyle zor ki... Çocukluguma dönmek isterdim şimdi. ne günlerdi maç yapıyordum dizim kanıyordu düşüyordum bu kadar koymuyordu... bana.

• Herkes çocukluğuna dönmek ister o zaman derdimiz tasamız yok her şey boş güzel aklımız ermiyor falan hayat büyüdükçe zorlaşıyor yapacak bir şey yok

Erkekler Ne Diyor 1

• Y neslinin geneli böyle

0|1
    0|0
Yükleniyor...