Hiç tanımadığınız biriyle konuştunuz mu?

Derdinizi anlattığınız ya da derdini dinlediğiniz? Neler hissettirdi?

1|1
39|63

En İyi Erkek Görüşü

• Pek cok kez, kafa dengi birisi ise uzun uzun konusurum sikilmam. Yeni birisini tanimak heyecan verir tipik bir insan degilse, tipik bir insansa verecegi cevaplari o soylemeden tahmin ettigim icin heyecan uyandirmiyor, 10 kez okunmus kitabin tekrar okunmasi gibi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• vallahi tanımadığı için daha rahat anlattım herşeyi o da bana çok iyi geldi şimdi kanki olduk

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 62

• Annem tanımadığın kişilerle konuşma diye tembihledi beni.

2|1
    0|0
  • Bazen biyerde sira beklerken birileriyle konusurum dert dinleyen olarak bazende internette dinlerim insanlari dinliyip dertlerine derman olamazsam bile rahatlamalari için ufak seyler soylerim buda beni mutlu eder

2|0
    0|0
  • En son 20 gün kadar önce otobüste bir amaçla konuştuk amca klcok konusuyordu ama olsun canı sağolsun iyi bir adamdı Benim yaşında bo oğlu varmış bir kaç ay önce ampul takarken sandalyeden düşüp ölmüş bunu anlattı oğlunun hayal kırıklıkları ni anlattı yaktı ciğerimi

1|0
    0|0
  • Herkes insan kötü bir şeye rastlamadım şuana kadar yabancı birinin benden bir şey istemesi çok seviyorum biri beni hiç tanımadığı halde bana güvendi bir eşyasını emanet etti ve ben çok mutlu oldum bence ne varsa yakın insanlarda var her zaman yakınları insana en büyük darbeyi vurur. Yabancı bir insan seni vuracağı yeri bilmez ama yakınındaki çok iyi ve çok sert vurur.

1|0
    0|0
  • Buradan çok oldu

1|0
    0|0
  • benm omuzum kirik dun oglen is yerine rapor vermeye giderkrn adamin biri gecmis olsun falan dedi dertlerini anlatti gaymis halbuki geldi yanima oturdu bana aletin cok buyuk duruyo masallah falan dedi bide dokunacak gbi oldu sol kolum saglamdi sol dar suratina bir darbe indirdim bide kufur ettim ordakiler aldi elimden millet linc eder diye bisey demedim kufur etti dedim belasinida brn verdim

1|0
    0|0
  • Yolda giderken ağlayan bir kız görmüştüm peçete uzatmıştım. Ondan sonra baya konuşmuştuk. Kendisi en iyi dostlarımdan birisi oldu.

1|0
    0|0
  • Derdini dinlediğim anlattığım oldu evet

1|0
    0|0
  • dert anlatmadım , bu tür konuşmalar halk ıcınde sureklı gerçekleşiyor keyıf alınıyor , hiç de çekınmıyorum

1|0
    0|0
  • Konustum

1|0
    0|0
  • Adres tarifi için evet

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • şu an konuşuyorum dert tasa yok işte boş zaman geçirmek amaç

1|0
    0|0
  • tanımadıgımız kişilerle sohbet burada oluyor reelde tanımadıgın kişiye herhalde gidipte derdini anlatamazsın

1|0
    0|0
  • evet sahilde konusmustum

1|0
    0|0
  • Evet dert lestigimiz oldu.

1|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • Konustum, mesela burdakiler. Gercek hayatta tanımıyorum

1|0
    0|0
  • olduuu

1|0
    0|0
  • Konuştum ama dert için değil.

1|0
    0|0
  • Konuştum ağlıyordu sevgilisinden ayrılmış 14 şubatta yolda gördüm seslendim oturduk anlattı ağladı güldürdüm onu mutlu bir şekilde ayrıldım yanından

1|0
    0|0
  • Yapmam böyle şeyler.

1|0
    0|0
  • konustum
    kafa s. kti resmen

1|0
    0|0
  • konustum dostlarımla meger hiç tanımamışım

1|0
    0|0
  • sanal ortamdan defalarca denedim diyebilirim, ama genelde dertlilere deva oluyorum

1|0
    0|0
  • Rahatlatıyor

1|0
    0|0
  • Eskiden dinliyordum , şimdilerde sıkılıyorum.

1|0
    0|0
  • Evet anlattikca kademe kademe rahatlatti beni dinlemek ve anlatmak.

1|0
    0|0
  • Güzel oluyor daha rahat özlüyosun herşeyi paylaşıp içini döküyosun güzel bence

1|0
    0|0
  • Konuştum dert anlatana elimden geldiğince söz il yol göstererek yardım etmeye çalıştım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 38

Yükleniyor...