Başınıza gelen en gülünç olay?

Şimidye kadar başınıza gelmiş olan en komik olay nedir :) GİZLİYE AÇIK.

Güncellemeler:
Güncellll
Güncel

0|0

En İyi Kız Görüşü

• otobüste arkadaşım bavuluyla üstüme düştü bende dedim yastık gibiyim canın acımamıştır ascf

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Lise 2 de rezil olmuştum hatta anımı anlatayım ben okula her zaman geç kalan derslerde ders haricinde çoğu şeyle ilgilenen kitap okuma olsun muhabbet olsun uyuma olsun öyle takılan ona rağmen en düşük notum lisede 54 biyolojiden almıştım neyse öyle biriyim hocalarda sever beni yani pazartesi günü yine geç kaldım yoklama alıyorlar yok yazıyorlar İstiklal marşına katılmayana bende ön kapıdan girdim arka bahçede toplanmış bütün okul sıraya geçeyim dedim koşarak gittim bütün okulun önündeyken istiklal marşı başladı bütün hocaların gözleri üzerimdeydi bende kıpkırmızı bir şekilde İstiklal marşı okudum allahtan müdür kenara çekmedi halime acıdı heralde alıntı yaptım rezil olma sorusu sormuşlardı başıma gelen en gülünç olay da bu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Geçenlerde trambüste birinin ayağına bastım yanlışlıkla döndüm çocuğa tesekkur ederim dedm 😃

1|1
    0|0
  • Matematik öğretmenime erkeklerin başına gelecek en kötü olaylardan birini yaşatmıştım. Hala utanıyorum :D

0|1
    0|0
    • tahmin edemedim ama neyse :D anlatmak istersen anlat

• peki.. iyi akşamlar tatlı rüyalar Laurentis. Değerli vaktin için teşekkürler

• Rica ederim, size de iyi geceler..

• Amcama yaptığım böreği verirken eline sağlık demiştim.. Komik değil ama aklıma ilk bu geldi :/

1|1
    0|0
  • Otobüs çok kalabalıktı ben otuyordum karşımda biri vardı🙈ben bir alemlere dalmışım adam bana gözlerini açınca anladım
    Adama bir otobüs boyunca gözlerinin içine bakmışım ama ben hatırlamıyorum 🙈🙊

0|1
    0|0
  • Her anım rezil Xkekdksk

0|1
    0|0
  • Turist'i türk sanıp, adres sormak için kağıt uzattığında kendi adresini veriyor sanıp herkesin içinde bağırmak...

0|0
    0|0
    • nasıl? neden kendi adresini verdi

• Sonra arkadaş olduk😂😂😂

• peki. İyi akşamlar daha fazla mesgul etmiyim

• Hatirlamiyorum.

3|1
    0|0
  • lisede merdivenden düşmüştüm

0|1
    0|0
  • Cok var

0|0
    0|0
  • Student: my mother is a...
    Teacher: your mother is a truck driver!!
    Bu diyalog bir ders gülmeme sebep olmuştu

0|0
    0|0
    • "senin annen tır şoförü" buna mı güldün :D

• Hentai bende sevmiyorum

• farkı ne animeden? bide naruto ne oluyo açıklar mısın bilinçlenek

• amcamın arabası zannedip (amcamı 5 yıl görmedim arabasını değiştirmiş bilmediğim için) içinde söför dahil dört erkegin olduğu bir arabaya amca diye camdan kafamı sokmuştum bu da bir rezillik anımdır

0|0
    0|0
    • jasdjasdjsajd armut ya :D

• şaşırdılar ya ben de şaşırdım pardon dedim bir şeyler dedi biri ama hiç dinlemeden hızlı adımlarla uzaklaştım cam da filtre vardı napayım araba aynı olunca plakasına bakmam aklıma gelmedi

• süper. tanımıyorum ama tanımak isterdim seni. İyi geceler değerli vaktin için teşekkürler

• Agaclik alandan annemle giderken. Ben ondeyim tabi. Agacin dali yuzume gelecekti tuttum cektim sonra birakiverdim annemin geldigini unuttum cat diye suratina yapisti dal :D tabi bir sure mor gozle dolasti :D

0|1
    0|0
  • dersteydim uzakta oturan tanıdığım ama çok yakın olmadığım biri bişey diyodu bende duymadım ama ayıp olmasın diye güldüm sonra mal mal baktı meğerse saati soruyomuş rezil olmuşrum

0|1
    0|0
    • mal mal baktı ne ya jsdjsdjs

Erkekler Ne Diyor 7

• Aga anlatamam

0|1
    0|0
  • hatırlamıyorum da elimdeki telefona bakarken ayağımın takılmaları olmuştur

0|1
    0|0
  • suya sictim bok benle berabeer 50 metre yu, du

0|1
    0|0
  • lisede ayakkabımı bağlamak için ayağımı banka koyduğum vakit bankın tahtası ters dönüp kafama çarptıydı. en salakçası buydu :D yine bir ayakkabı bağlama macerasında fazla eğilmişim binanın girişindeki merdivenlerden yuvarlandıydım.

0|0
    0|0
    • haha sesli güldüm merdivenlerden nasıl yuvarlanıyon :QWe.:DASAS:DSA

• kafam vücuduma ağır geliyor her halde; başka mantıklı açıklamaı yok :(

• olur böyle şeyler :D rezil olmadın merak etme

• Yanlışlıkla köpeği ısırmam (cidden)

0|0
    0|0
  • Tıklım Tıklım Otobüste Akbilimden Çekilen Paralar. Meğer Cebimden Çekiyomuş Makina Gitti 23 tl 😄

0|0
    0|0
    • hibişe anlamadım.

• Şöyle düşün Otobüse Biniyosun Tamam mı Dolu Full akbil Basma makinesine Yaslanıyosun Cebinden Parayı Çekiyo Sürekli

• anladım :D :D

• Gizliye açıkms cidden

0|1
    0|0
Yükleniyor...