Aşık olduğunuz insanın cesediyle 7 yıl bir odada yaşayabilir misiniz :o?

Carl Tanzler isimli Alman radyolog, 1933 yılında çalıştığı hastaneye gelen hastası Elena De Hoyos'a aşık oluyor. Fakat kadın tüberküloz hastasıdır ve Tanzler'in aşkına rağmen hastalığı sırasında başka birisiye evlenip 2 sene sonra ölüyor. Mezarlığa nakledilen cesedi Tanzler, bir gece kaçırıp evine götürüyor ve olaylar çok daha ilginç bir hal alıyor. Elena’nın cansız bedenini bir formaldehitin içinde saklayarak çürümesini engellemeye çalışıyor. Tanzler, Elena'nın cesediyle, Elena’nın kız kardeşi gerçeği öğrenene ve cesedi alana kadar tam yedi yıl boyunca yaşıyor. Ve bu süre içinde ceset yavaş yavaş çürüdüğünden, ceset üzerinde usanmadan düzenlemeler yapmış. Piyano telleriyle kemiklerini tutturuyor, gözlerini alıp yerine cam gözler yerleştiriyor, cildini ipek ve mum ile işliyor ve hatta çürümesinin kokmasını gizlemek için parfümler kullanıyor.
Aşık olduğunuz insanın cesediyle 7 yıl bir odada yaşayabilir misiniz :o ?

0|0
22|4

En İyi Kız Görüşü

• Ella olmus mahmutella işlem yapayapa.
    Hasta ruhlu insanlar herşeyi yapar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı derecede saplantı ve sapkınlıktan başka bir şey değil. En başta karşındaki insanın bedenine saygısızlık, etik ve ahlaki değerlere saygısızlık
    Sonrasında ise tamamen zihinsel problemli birini ve bir sapkınlık işaret ediyor bu durum...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Yok artık 😂

0|1
    0|0
  • Insanlar nasıl seviyor böyle saşırıyorum..

0|1
    0|0
  • Aslaa D:
    Nolursa olsun kokar o be😂

0|1
    0|0
  • Bu kadar da değil 😱

0|1
    0|0
  • Adam Nekrofilimi öyle aşk olmaz olsun sdf

0|1
    0|0
  • sevdiğim adama öyle bir zulümü tattırmam canlı ya da ölü ben varken o iyi olmalı işkenceye magruz kalmamalı

0|1
    0|0
  • Yaşayamam gibi

0|1
    0|0
  • Sevgi nelere kadir.

0|1
    0|0
  • yaşarım tabi

0|1
    0|1
  • Hayır bu ona eziyet

0|1
    0|0
  • 1 dk bile durmam, ceset kokusu kadar tiksinc bir koku duymadim hayatim boyunca..

0|1
    0|0
  • Ayyyyy ben normal haliyke yasarimda oyle değişimle korkarim yahu o ne öyle

0|1
    0|0
  • Yaşamam

0|1
    0|0
  • O kadar bozuk bir psikolojim yok

0|1
    0|0
  • Korkunc birsey... bu ask falan degil... bunun baska bir adi olmali...

0|1
    0|0
  • ilginçmiş

0|1
    0|0
  • Tovbeler olsun bu nasıl aşk. Bu kadar uğraşacağina kendini vurup yanına gömüleymiş.

0|1
    0|0
  • Bu aşk değil bir hastalık bence

0|1
    0|0
  • yaşarım :))

0|1
    0|0
  • vay arkadaş yaa... yaşarım heralde :/ bilemedim

0|1
    0|0
  • Adama acıdım ya ne kadar çok sevmiş yazık