Dogru duzgun yakin arkadas bulamiyorum?

bir arkadasim oluyo onla cok yakin oluyoruz filan kesin bu benim her zaman yanimda olcak arkadasim filan diyorum yok olmuyo yani kibirleniyo kendini ustun goruyo insanin kalbini kircak sozler soyluyo atarlaniyo neyse bnu hayatimdan cikariyorum baskasi geliyo aynisi oluyo yakin arkadasin olmadan yasamak imkansiz gibi ya arkadaslarimi nasil seccegimi bilmiyorum gercek yuzlerini sonradan gosteriyolar?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sana tavsiyem iyice tanımadan birine bağlanmamandır. Bir kişiyi tanımayamı başlıyorsun Beklentileri ne, ilgiyi hak ediyormu, sana ne kadar ilgi gösteriyor , gerçekten yanında olduğunu hissetirebiliyormu çokca önemseyen taraf senmisin yoksa karşındakimi? Bunlara cevap bulman gerekir ve davranışlarınla onu sürekli düşündüğünü önemsedigini belli etmen arayıp sormaman gerekir. Böyle yapmakla senin duygularını kullanabilir. Seninle yakınındaki başka birini unutmak için bile yakınlık kurabilir sonuçta üzülen sen olursun. Bu durum sende çokmu oldu?

0|0
    0|0
    • Evet hic beni aramaz sormaz bu durumda hic hosnt degilim ben yazarsam yazar anca ve hicde yaninda mutlu hissetmiyorum cunku kibirli mukemmel olmami bekliyo beni boyle kabul etmesini istiyorum ama olmuyo

• Seni değerini bilmiyor anladığım kadarıyla.

• Ona hic mesaj falan atmadim atmicamda bir bisi mi oldu bile demiyo

En İyi Kız Görüşü

• Yaranmaya çalışırsan şımarır. Tabii özel insanlar vardır ne yaparsan yap hep aynı. Onları kırmak çok üzücü oluyor 😑

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu senden kaynaklanıyor 3 arkadaşım var hepsi ile de anlaşamadığımız konular olsa da hiç böyle şeyler yaşamıyorum.

0|0
    0|0
  • bir insanın üzerine fazla düşme
    kendin gibi ol
    çok şey bekleme kimseden

0|0
    0|0
  • Ben de yaşıyorum çoğunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!