Arada kaldım hangi yolu seçsem ki?

4buçuk yıllık sevgilim var ailem onu istemiyor kötü şeyler yasattı o yüzden ama biz yine de görüştük çünkü seviyorduk ne olduysa oldu. Şu an üniversiteye hazırlanma dönemim o ortaokul mezunu maalesef ben üniversiteye gidince tuhaf olur gibi ortaokulla üniversite sizce bırakmalımıyım? Kötü yollara düşeceğini biliyorum ona açıktan okuyabileceğini yardım edeceğimi söylemiştim şimdi yarı yolda bırakmış olacağım. Ya cok küfürbaz içiyor biz dindar bir aileyiz. Sonra benim annemle babam onun ailesine göre daha kültürlü felan duygularımla mantığım arasında kaldım :(?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Üni yle adam olunmuyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Onun ortaokul mezunu olması kısmına kadar umurunda olmasın diyordum içimden. Ancak söz konusu aile ortamı farklılığıysa durum ciddi olabilir. Zira her anne baba evladının en iyi yuvaya sahip olmasını ister. Okulunu kesinlikle bırakma böyle bir durum için. Ayrıca ailen ve sen muhafazakarsanız onun çok küfürbaz olmasını ve içmesini pek hoş karşıladıklarını düşünmüyorum. Gerçekten seviyorsan önce onunla bu konuları çözüme kavuşturmalısın. Belki ondan sonra ailenle de orta yolu bulabilirsin.

1|0
    0|0
    • Konuştum fakat ben böyleyim diyor sanırım ayrılmak çözüm yolu

• Okul gibi durumlar aşka, evliliğe, mutlu bir geleceğe engel değildir. Ancak ailenle onun ailesinin birbirine uyumu, senin aile yaşantın ve olmazsa olmaz hassasiyetlerin şimdi olmasa da ileride mutsuzluğuna sebep olabilir. En doğru karar yine senin tabii. Fakat senin düşüncene katıldığımı söylemem gerek.

• Ayrıl azizem

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Küfürbaz insandan hayır gelmez net.

1|0
    0|0
  • Üniversitede karşına sana oh be dedirtecek biri çıkar illa

0|0
    0|0
  • Mantığınla hareket et

0|0