Arkadaşımın çocuğu benim yüzümden ölümle burun buruna, ne yapacağim?

Herkese merhaba. Ben bekarım, arkadaşım evli ve 1.5 aylık çocuğu var. Dun gece eşi yoktu yalnız kalmaması için onlarda kalacaktim. Bebeği salondaki koltuğa yatırmış, kendi yatak odasında telefonla konuşuyordu. Bende içerde bebegin kiyafetlerini katliyordum, çocuk zır zır ağlıyodu susturmak için kucagima aldim. Saclarım uzun olduğu için yüzüne geliyodu çocuğun bunaltiyodu bende rahatsiz olmasin diye hemen odadan tokami almaya gitmiştim bebeği de tekrar koltuğa yatirdim, hatta yastikta koymuştum düşmesin diye ama kasla göz arasında düşmüş. Hemen koşa koşa yanina gittim ömrümden omur gitti resmen. Sonra arkadasim koşarak geldi bana bagirmaya başladı hakaret falan etti. Halbu ki kendiside yatirmis çocuğu ayni yere, üstelik yalniz birakmis birde bana suç buluyor. Ben cok korktum zaten hatta utancimdan agladim. Neyse hiçbiri umrumda değil bebek çok küçük olduğu için kafasi çok zarar gördü, kanadi travma geçirmiş yoğun bakimda su an o kadar utaniyorum ve üzülüyorum ki. Esi de seni öldüreceğim çocuğum kurtulsa bile sen kurtulmuycaksin elimden falan diyor, psikolojik çok bozuldu ne yapacagim? Lütfen yardim eder misiniz? Birşey olursa ona nasil yaşarım?

0|0

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...