Arkadaşımın çocuğu benim yüzümden ölümle burun buruna, ne yapacağim?

Herkese merhaba. Ben bekarım, arkadaşım evli ve 1.5 aylık çocuğu var. Dun gece eşi yoktu yalnız kalmaması için onlarda kalacaktim. Bebeği salondaki koltuğa yatırmış, kendi yatak odasında telefonla konuşuyordu. Bende içerde bebegin kiyafetlerini katliyordum, çocuk zır zır ağlıyodu susturmak için kucagima aldim. Saclarım uzun olduğu için yüzüne geliyodu çocuğun bunaltiyodu bende rahatsiz olmasin diye hemen odadan tokami almaya gitmiştim bebeği de tekrar koltuğa yatirdim, hatta yastikta koymuştum düşmesin diye ama kasla göz arasında düşmüş. Hemen koşa koşa yanina gittim ömrümden omur gitti resmen. Sonra arkadasim koşarak geldi bana bagirmaya başladı hakaret falan etti. Halbu ki kendiside yatirmis çocuğu ayni yere, üstelik yalniz birakmis birde bana suç buluyor. Ben cok korktum zaten hatta utancimdan agladim. Neyse hiçbiri umrumda değil bebek çok küçük olduğu için kafasi çok zarar gördü, kanadi travma geçirmiş yoğun bakimda su an o kadar utaniyorum ve üzülüyorum ki. Esi de seni öldüreceğim çocuğum kurtulsa bile sen kurtulmuycaksin elimden falan diyor, psikolojik çok bozuldu ne yapacagim? Lütfen yardim eder misiniz? Birşey olursa ona nasil yaşarım?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evvela senin hatandan önce anne ve babasının hatasını dillendirmek lazım. Aynı tip anne ve babalar bizdede mevcut malesef. Ufacık çocuk herkesin kucağına verilmez her yere bırakılmaz ömründe anne olmamış kız kardeşine emanet edilip ben bir yemek yapayım denmez kaldıki bunca sene çocuklu anneler yemek yapamaz diye bir problem yaşanmamışken malesef özellikle kendi 1. dereceden akrabalarımdada gördüğüm kadarıyla genç kızlar annelik nedir bilmediğinden ve vasıfsız yetiştirildiğinden bir vakitten sonra ufak cocuğun sorumluluğu ve yükünü kaldıramayıp sıkılıyolar. Hatta eve misafir gelipde baskaları seviyim diye alıp oyalayacağı için seviniyolar bile. Tamam kabul çocuk bakmak kesinlikle zor iş en az dışarı çıkıp para kazanmak kadar zor lakin seninde kesinlikle sabretmen ve çocuguna kendin bakman lazım her sevicem diyene verilmez düşürür kucağından bisey olur ömründe anne olmamış elbet tecrübesiz olucak sende üç gün önce bekar bir kadındın zamanla yaşana yaşana tecrübe edilicek. Sonra böyle kazalar meydana geldiğinde malesef seni öldürücem şöyle yapıcam böyle yapıcam durumları oluyor. Sen nerdeydin acaba çocuk ordan düşerken? ya da güven testi yapmadıgın bir kadına neden emanet ettin çocuğu bu kadar kıymetsizmiydi? Evvela aile bunu sorması gerekir kendine. Öbür taraftan olay nasıl gerçekleşti bilmiyorum ancak sizinde bu durumda muhakkak hatanız vardır daha dikkatli olunucak koltuğa kanepeye bırakıp gidilmicek yastık mastık çare olmaz çok hareketliler. Buda sizin hatanız. Çocugun öldüğünü varsayarsak ve benimde kıçından içtihat yapma hakkına sahip oldugu kabul edilen bir hakim oldugumu kabul edersek o anne ve babaya 10 yıl çocuk yapmama yasağı koyar acı çekerek olgunlaşmalarını sağlar sizede bir temiz sopa attırırdım. Ancak gel gelelim çocugun babasının sizi dövmesi hakkımıdır kesinlikle değildir yavruna adam gibi ana seçip kendinde adam gibi baba olaydın derler adama. Güven testinden geçirmediğin insanın kucağına ay sevmek istiyor deyip verilmez çocuk.

0|0
    0|0
    • Ben bile yeğenimi elimden düşürüyordum bir kere Allah korudu. Ve o günden sonra hiç çocuk almadım kucağıma aldıgım zamanlarda besmele çekip korkuyodum insanlar beni kücük cocuk sevmiyor diye etiketlemeye basladılar büyüdüklerinde seviyorum ben böyle azıcık yürüme durumuna gelsinler felan o vakit oyunlar oynarız lakin daha kundakdaki bebeği katiyen elime almıyorum

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• çocuk bir kurtulsun eşi de normale döner sende
    Allah yardımcısı olsun

0|0
    0|0
  • Olayın yatışmasını bekle ancak bu bir kaza ve senin sorumluluğun yok annesi nereye koyduysa sende oraya koydun hatta yastık bile koydun burda tüm suç annededir illa suçlu arancaksa

1|0
    0|0
  • Senin ne suçun var ki üzücü bir olay ama kendini suçlama annesi yatırdığında da düşebilirdi sen önlemini almışsın ve annesi çocuğun ağlamasını umursamadan telefonla konusurken sen ilgilenmişsin kendisinde arasın hatayı sende değil

0|0
    0|0
  • polis desek iste

0|0
    0|0
  • Nasil arkadas onlar

0|0
    0|0
  • dua edelim

0|0
    0|0
  • gercekten zor durum. inşallah bişey olmaz hem bebeğe hem size

0|0
    0|0
  • o tehditler doğruysa polise git.

0|0
    0|0
  • Ciddi misin ya azizem?

0|0
    0|0
  • Trol olmasını umut ettiğimi bir vak'a

0|0
    0|0
  • Biraz zaman geçsin bekle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok geçmiş olsun, okurken üzüldüm gerçekten. 1.5 aylık bebek nasıl dönmüş de düşmüş çok şaşırdım. bir yere mi çarptı kafasını peki?

0|0
    0|0
    • Hic bilmiyorum görmedim sadece tek gördüğüm geldiğinde yerde olduğuydu

• Yani travma şüphesi ile mi tutuluyor yoksa bir iç kanama falan var mı?

• Dua et. Şu an tek çaren bu. Allah yardımcın olsun inşallah. İnşallah bebek kurtulur

0|0
    0|0
  • 1.5 aylık çocuk nasıl dönüyo

0|0
    0|0
    • Sen hic ömründe 1.5 aylik çocuk gördün mu?

• 1.5 aylık çocuk gördüm de 1.5 aylık olup dönüp, kıpırdanmaktan başka hareket edebilen bir bebek görmedim

• Allaj yardımcınız olsun bol bol dua et bebeğe birsey olmasın

0|0
    0|0
  • Ay inanmıyorum kaza bu olur yani de işin zor gerçekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...