DARBE GİRİŞİMİ SONRASI , DİNİN ÖN PLANA ÇIKARILMASI , CAMİLERDEN EZAN SELA OKUTULMASI?

İran'nın yaşadıklarını yaşarmıyız? ılımlı laik islam devleti modelinden çıkıp şeriat islam devletine dönermiyiz?

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Allah sonumuzu hayır etsin bu kdr sömürülmedi bu din..

2|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• paran varsa her şey güzel hacı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Doneriz evet din cok guzel birsey evet harika bir sey ama ne demis akilli birisi harika bir silahta olabilir bugun silah oldugu icin uzgunum :(

0|0
    0|0
  • Amaçları o zaten

1|0
    0|0
  • Şeriatin geleceğini hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bence sen selanın ne zamanlar okunduğunu bilmiyorsun

0|0
    1|0
    • insanları yapılan bir eyleme karşı birlik olmaya çağırıyorsan , bu ülkede farklı dinlerden insanlarda yaşıyor , minarelerden bildiri okutursun arapça sela veya ezan değil

• İşte dedim ya bilmiyormuşsun harbiden

• Donduk zaten hayirli olsun

0|1
    0|0
  • Osmanlıda zamansız okunan ezan cihad çağrısıymış. Sence ne olur bu durumda?

0|0
    0|0
  • Asıl amaç bu zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sela okunması demek insanları birlik olmaya çağırmak demek. En son yunan ve ingiliz birlikleri izmirden Ülkemize girince sela ile uyuyan millet uyandırılmıştı. Bütün müslüman ülkelerde mevcut olan bir şey bu aşırı dincilikle uzaktan yakından alakası yok. Yakında insanlar bu ülkede ezan okunuyor aşırı dinci olurmuyuz demeye başlarsa şaşırmam.

0|0
    0|0
  • Yaşamayız. İç savaş çıkar Türkiye teokrasi devleti olamaz

0|1
    0|0
  • müslümanların çağırılmasıdır o. Müslüman bir ülkede yaşıyorsun. Ne bekliyordun çan sesleri çalınmasınımı? Hadi gidin bakın işinize din yoksunları.

1|2
    1|1
    • insanları yapılan bir eyleme karşı birlik olmaya çağırıyorsan , bu ülkede farklı dinlerden insanlarda yaşıyor , minarelerden bildiri okutursun arapça sela veya ezan değil ,

• Bunu dediğimi anlayamayacak kadar dinden ve müslümanlıktan uzaksınız. Neyse görüşüne saygı duyarım ama rica ederim taraflı bakmadan tüm detaylarıyla şu olayı bir gözden geçirin.

• şeriattan korkuyorum ben. yoksa insanların dinini yaşamasında bir sorun yok...

0|1
    0|0
  • laik bir ülkede olmaması gereken bişey

0|1
    0|0
  • Sela islamda bilik çağırısıdır. Müslüman bir ülkedeyiz sela okunması gayet normal.

0|1
    0|1
  • Ilımlı laik islam devleti nedir lan 😂😂 yıllarca laiklik adı altında müslümanlara yapmadıkları kalmadı, Türkiye dinsiz bir devlet, İran gibi de olmasın, ne iran şeriatı olsun ne de atatürk laikliği 😑

0|0
    2|0
  • muhammet bile dini bu kadar iyi kullanamadı.

0|0
    0|0
  • Çok cahilsin. Keşke ölsen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...