Neden böyle olabilir?

Arkadaş olmak için sohbet etmek için insan bulamıyorum. Ama yardım etmek için akıl vermek için insanlar dolu. Neden böyle? Yardım arkadasa edilir benim bildiğim. Bu sitede de bunu resmen ima edenler oldu. Yardım ederlermis ama arkadaş olmazlarmis.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesi ayni kefeye katma iyileride var

0|0
    0|0
    • Ben görmedim hiç. Aciyorlar ama sevmiyorlar. Bu anlam çıkıyor. Gitsinler anca kendilerini kullandirsinlar. Şerli olanı seviyor millet.

• Birsey diyemem

En İyi Kız Görüşü

• Ben birisiyle olmayi sevmiyorum olursam da neden bilmiyorum ben düsündügüm seyleri söylemeyi seviyorum birisine bir sey yapmak icin arkadas olmaya gerek yok arkadas

0|0
    0|0
    • Benim sorunum arkadaşımın olmaması yalnız. Başka bir şey değil anlamadın sen benim gidin paranizi kullandirtin millete kaziklatin kendinizi. Onu seviyorsunuz iyi niyeti değil. Ben insanlarda bunu gördüm. Beni teselli etmek için yedikleri kaziklari anlatıyorlar arkadaş böyle oluyor gibisinden

• Ruh halimi dengeye getirmek istiyorum.

Erkekler Ne Diyor 7

• Cunku onlarin gereksiz asilsiz on yargilari var yok sanal m
    Yok cevremde degl yok yeni tanisyorz sana solim o yuzden geride kaldik sanki arkadas olup guvense napicaksn

0|0
    0|0
    • Hiç bir şey anlamadim

• Yani sozde guvenmiyor falan filan guven zmanla olusacak bisy bunun icn yasanmisliklar olmali

• Bu siteden arkadas olduğum insanlar vardı, herkes aynı değil

0|0
    0|0
    • Bana karşı öyleler işte. Insanlar tanıdım ben. Kendilerini kullandirtirlar paralarını zamanını. Yeter ki ona eğlenceli zaman sunsun. Ben o eğlenceli vakti sunmuyorum diye yalnız kaldım

• Ama gayet normal sohbet ettiğimi hissettiğim de oluyor. Sence sırf ruh halim değişiyor diye mi yalnız kalıyorum?

• Bilmem, başka şeyler de olabilir ama insanlarla konusurken ani bir şekilde değişiyorsa insanlar tuhaf karşılar tabi

• Vardir aralarinda iki uc adam akilli olanlar, gerisi hep menfaatci isde ne bekliyorsun

0|0
    0|0
    • Ya benden ne menfaatleri olabilir ki? bana yardım etmek istiyorlar ama bir yandan da yakınlık kurmak istemiyorlar.

• kizim neden hic arkadasin yok senin ya, ?

• Bilmiyorum. En son bir yıl önce arkadaşım vardı onla takilmistik. Şimdi gel sinemaya gidelim diyebilecegim hiç arkadaşım yok. Ruh Halim dengesiz diye mi dicem ama dengeli davransam da olmuyor. :(

• Valla bir kaç arkadaşım var gayette sohbet ediyorum sana denk gelmemiş ;)

0|0
    0|0
  • Çıkar ilişkileri güdüldüğünden.

0|0
    0|0
  • öyle saçma şeymi olurmuş ya yardım da ederim arkadaşda olurum yani

0|0
    0|0
  • Şimdi sana desem ki gel arkadaş olalım elinin tersiyle itersin Biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0