İzmirde imamı tartaklayanlar için ne düşünüyorsunuz?

Ah ah baska yerde yapmazlar ki o adamı ve kadınları öldü diye bırakırlar ama işte İzmir doğuştan geniş adamlar ezandan rahatsız olmuslar. Başka bir yerde olsaydı sabahına öldürürleri o kadınla adamı. Siz ne dersiniz yanlıs değilmi yaptıkları?

Güncellemeler:

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Şerefsizler diyorum sadece. Bide kendilerini her görüşe saygılı gelişmiş rahat insan olarak görürler dindar insanlara yobaz derler. Asıl yobaz bunlar da haberleri yok haysiyetsizler. bir insanın canina kast etmek nasıl bir kadar kolay olabilir anlayamiyorum

0|1
    0|0
    • ne desek az istede agzini burnunu kirican bunlarin

En İyi Erkek Görüşü

• Din, siyasete alet edildi diye düşünülmüş olmalı.

2|0
    0|1
    • zikerım onların zıyaretını nasıl adamsnz ya onları evınden almadınız

• siyasetini herneyse ya cıldırdım resmen ulan varya

• İzmir Türkiyenin el kültürlü şehridir... Ben açıktan konuşuyorum, kendimi gizleme gereği duymuyorum. Küfre devam edeceksen yiğitlik göster de açıktan et.
      İzmirlilerin yaşayış ve düşünce tarzıyla uyuşmam ama herkesin düşüncesi kendine

Kızlar Ne Diyor 2

• Zaten izmirdeki imam geç ikna olmuş, en son orda sela okunmuş😂

0|0
    0|0
  • Rahatsız oluyorlar da defolup gitsinler. Halkın çoğunluğu musluman olan bir ülkede yasadiklarini unutuyorlar.

0|0
    0|0
    • yunanlı bunlar yunanlı analarını yunan askerlerı becermıs ondan boyleler

Erkekler Ne Diyor 2

• Böyle olmaması gerek tab. gidip güzelce uyarmaları gerek. anlamıyor mu hiç dövmeden, sövmeden, içeriye girip mikrofunu alıp, cihazı alıp camdan atacaklar. oldu bitti işte,

0|0
    1|1
    • g. ot ister onu yapmaya. Yiyosa yapsana?

• zorbalik diye dusunuyorum, bir insana yapilmis saldiri, durduk yere camii imamina saldirmak cok pis birsey bir insana saldirmak

0|0
    0|0
    • kansız bro bunlar

• bu bir onlara yapilsa kiyameti koparirlardi

Yükleniyor...