AİLE TARAFINDAN İSTENMIYORUM?

3 yıllık bir ilişkim var ben psikoloji öğrencisiyim sevgilim hemşir ailesi benle tanışmak istedi daha doğrusu sadece babası ama boyum kısa diye 150 yim sevgilim de 175 beni istemiyorlar çirkin bir kız değilim aksine çevreden hani sevgilimin yanında daha güzel kalıyorum dıye yorum alıyorum yanlış anlaşılmasın ego olsun diye değil bu söylediğim sizce napmaliyim sevgilimin annesinin bu boya gelinlik bulamayiz demesini bile duydum çok üzüldüm

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• 150 okadar kısa degil. ki sevgilinde ole uzunda degil. başka sebep vardır. mesela hemşir dedigin olay senın okudugun bolume nazaraqn kafası calısmayanalrın gittigi okudugu yer. belki kız senden akıllı maasıda uyuksek olur dıye ezıklık ıcıne girmş olabnlr aile

1|0
    0|0
    • Sevgilim özel okulda okudu lise mezunu uni de okumuyor, mezhep farklılığı var ondan olabilir mi sizce

• Çok haklısınız yorumunuz için teşekkür ediyorum 🙏

• konunun sonunun kotuye baglanması kotu oldu ama hayat bu malesef. iyigünler

En İyi Kız Görüşü

• Topuklu ayakkabi diye bir sey var sacmalamislar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• okuduğun bölümün hakkını ver!!!

2|0
    0|0
    • Haklısınız yorum için teşekkür ederim

• Yapacak bir şey yok maalesef, evlensen bile zaten laf çakmalar falan kötü olur

1|0
    0|0
    • Aynen öyle sevdiğim adamdan da bu sebepten dolayı vazgeçmek istemiyorum :(

• Çıkış yolu yok, dış görünüşle dalga geçene ne denilebilir

• 150 ne olm allah kahretsin nasıl bir aile yapınız geniniz var aslkjfwqşlefwj yav dur gözüm yaşardı alalfwff

0|0
    1|0
    • Bu yaptığınız hoş değil gerçekten

• Psikolog olayım söz ilk hastam sen olacaksın muayene ücreti falan da istemem gerçi seni psikiyatri anca kurtarır.

• ayağının altına tabure alda yüz yüze konuşalım o zaman wlkejfwqlekjf

Kızlar Ne Diyor 2

• topuklu ayakkabı giyersin. sıkma canını.

1|0
    0|0
  • bence seni gozleri tutmadi boyuna laf atiyorlar

0|0
    0|0
    • Inanin gözlerinin tutması için hiç bir şey yapmadım saygıda kusur falan hiç etmedim sevdigim adamın ailesi büyüklerimdir dedim ama yaranamadim işte :(

• ya genelde klasi turk kaynanasi oste oglunu hep ustun gorurler begenmezler ondandir valla yapacak bir sey yok kuzum ya

Yükleniyor...