Ne yapacağımı şaşırdım nolur yardım edin?

Lise sona geçtim sınava hazırlanıyorum. Annem sabah geldi ders çalışırken kahvaltı hazırla dedi. bir de özel istek sunuyor şunu şunu yap diye kendisi 36 yaşında şükür eli ayağı tutuyor, istediği kahvaltıyı hazırlamak en az bir saatimi alır ablam boş. Anne dedim hazırlayamam ders çalışıyorum ablam hazırlasın. Başladı vay inşallah son yediğin olur da kurtulurum senden, b*k ye, sakın yemek isteme yiyemezsin zaten neler neler. Ablam kurdu sofrayı gitmedim. Bu sefer bağırıyor hadi insanlık bende kalsın gel babalan. Gitmedim ben de. Saat 10.30 tan beri ders çalışıyorum saat 5 te mola verdim arkadaşımı aradım bir kaç konuyu tartıştık telefonu kapattığım da saat 40 geçiyordu. 6 da tekrar başlamam lazım geldi odaya süpürgeyi attı kalk şurayı süpür diye, beynim kazan gibi balkona çıkıp temiz hava alıcam bu sefer yine başladı babamı aradım sonunda o susturdu annemi ders çalışabileyim diye. Ne yapıcam ben? Okulların açılmasına daha 2 ay var..

Güncellemeler:
Güncel
Güncel II

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dışarıda çalış

0|0
    0|0
    • Kütüphaneye gideyim diyorum ona da babam karşı ama bugün de izin vermezse artık evden kan çıkacak annem babamı aradım diye beni camdan atacağını söylüyor 😒

Erkekler Ne Diyor 1

• dert etme baban söyle derdi anlat ya da akşam aile toplantı yap konu anlaş kapat bu kadar olmaz ders çalışmak kimse engel olamaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yemek ve su zulası yap kendini odaya kitle

0|0
    0|0
Yükleniyor...