Bu kadınların haklarını savunduğunu sanan erkekler neyin peşinde? Nasıl giyindiğimiz, nasıl davranacağımızdan size ne?

Arkadaşlar bakıyorum bazıları diyor ki bu kadar açık giyinmesinler bazısı diyor ki böyle davranmaları bizi tahrik ediyor ellerinden gelse bizi rafa kaldıracaklar neyin peşindeler benim nasıl giyineceğim nasıl davranmam gerektiği karşı cinsi ne ilgilendirir erkek egemenliği burda bile karşımıza çıkıyor bunların çenesini nasıl kapayacağız herkes kadını kendine göre şekillendirmeye çalışıyor bence bu ülkeye FEMINIZM şart! Ne diyorsunuz kızlar

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• İyi de ülkedeki kızların yarısndan fazlası tek tip giyiniyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ne yapıyorsa kadın kadına yapıyor :D en büyük düşmanınız kadınlar :D :D feminist olmanızda işe yaramıyor :D çok dengesiz bir yapınız var :D

0|0
    0|0
  • Size eğitim şart

0|0
    0|0
  • ben hiç kıskanç değilm denize gitsek isterse sevgilim üstsüz güneşlensin isterse bikinisini çıkarsın sorun yok benim için

0|0
    0|0
  • kıskanılmak isteyen sizsiniz sonra kıyafetlerle algıyı değiştirmeye çalışan objeleştiren yine kadınlarımız kısıtlayan annelerimiz :D baskı yapan yine kadınlarımız dedikoduyla :D şimdi tüm suç erkeklerde mi?

0|0
    0|0
  • Tamam knk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...