30 yaşındayım. 2 yıllık mezunum. kurumsal bir firmada çalışıyorum. Bu puanlara göre hangi bölümleri tercih edebilirim?

30 yaşındayım. 2 yıllık mezunum. kurumsal bir firmada çalışıyorum. Bu puanlara göre hangi bölümleri tercih edebilirim ?
Arkdaşlar dalga geçmeyin bende biliyorum bu yaştan sonra ne üniversitesi git çoluk çouğa karış der gibi düşünce geçtiğini tahmin ediyorum. Ailemin durumu yaşadığım ortam pek müsade etmedi okumama hep kısıtlandım ailem engel oldu. Ağzımın tadıyla ne üniversite okuyabildim. Nede sosyal ortamlara karışabilldim. 2 yıllık Bankacılık mezunuyum. ömrüm yolda geçti. aile baskısı malum. iş hayatına atıldık çalıştık çabaladık bir şeyler yaptım. ama içimde ukte kaldı. Yaş 30 dayandı. kpss atama puanları çok yüksek ve atanmak imkansız çünkü bölümden alım yok. 8 yıldan sonra ilk kez hiç çalışmadan girdim. sistem çok değişmiş. gönlüm tm bölümlerinden yanaydı. ama olmadı. bu puanla 2 yıllık uçak elektrik elektronik, makine elektrik, elektronik haberleşme teknikerliği, ya da sağlık bölümlerinden herhangi bir yer gelir mi ya da 4 yıllık sözel bölüm mü tercih yapmam daha makbul ne yapacağımı şaşırdım. yardım için teşekkürler.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• 30 yaşında bir adamsın çocuk gibi soru soruyorsun aptal olma aklını kullan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...