DARBE GİRİŞİMİ GERÇEKMİ OYUNMU?

YALAN diyemiyorum ama cok saçma şeyler dönüyor etrafta. hiç darbe havası yok yani tayyip f16 lar havadayken 1.5 saat açıklama yapıyor. üstüne birde İstanbul'da yaparken askerler mamaristdeki otelini bombalıyor. sizce asker bu kadar kabiliyetsiz olabilirmi.

• YALAN
    64% (9)57% (8)61% (17)Oy Ver
  • GERÇEK
    36% (5)43% (6)39% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Tabiki tiyatro.
    Rte:Ben başkan olmak istiyorum ama olamıyorum. Bana yardım edin.
    Komutanlar:Ne yapalım cumhurbaşkanım?
    Rte:Darbe yapıyormuş gibi yapacaksınız biz de bastırıp kahraman olacağız.
    Komutanlar:Peki bize ne olacak?
    Rte:Rütbeleriniz sökülecek, ömür boyu hapis yatacaksınız. Vatana ihanetten idamla da yargılanabilirsiniz. Mal varlığınıza el konulacak. Çoluk çocuğunuz perişan olacak. Neredeyse herkes sizden befret edecek.
    Komutanlar:Tamam cumhurbaşkanım hemen başlıyoruz tiyatroya. Çünkü hepimiz gerizekalıyız.

0|1
    0|1
  • f 16 lar havada uçuyor tayyip amca uçakla ankaraya geliyor.. ama marmaristeki evini bombalıyolar :D

0|1
    0|1
  • oyun tabee, buyuk resmi gormek isteyen okusun😶
    michaelsikkofield.blogspot.com.tr/.../...cigi.html

0|0
    0|1
    • Çok saçma olmuş yazı. Aniden değil 10 da 10 buçukta amatör saatte harekete geçilmiş diyor. Ulan zaten adamlar gece 3'te başlayacaktı darbe harekatını farkeden darbeye karşı komutanlar haber veriyor bu yüzden alınacak önlemler için çok daha erken saat 10 da harekete geçiliyor. Az kişiyle deniliyor e zaten belli kısım darbeye karşı doğal olarak. Genelkurmay başkanı Hulusi Akar esir alınmış tabiki asker sayısı çok olmayacak.

Yükleniyor...