Sitede birilerinden etkilenmeyi ne zaman bıraktınız?

Kimse inkar etmesin sitede çok eskiyim herkes birilerinden etkileniyor az ya da çok.. Peki neden etkilenmeyi bıraktın? Birinden çok etikendiğin ve hala etkisinden çıkamadığın için mi yoksa o gittikten snra kimse umrunda olmadığı için mi?

Ben o gittikten snra kimseyi umursamayanlardanım belki gelir diye artık bütün sorularımı özelden soruyorum..

0|3
18|36

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir zaman o niyetle girmedim bu siteye.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hmmm bende sanırım etkisinden çıkamıyorum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Şimdi genelde burada ki zat-ı muhteşemler fake çıktıkları için herkes bir adım geriden takip eder oldu 😃

0|1
    0|0
  • Beklediğin gelir dilerim.

0|0
    0|0
  • Soğuk bir kış gecesi

0|0
    0|0
  • Bir şeyler paylaşıp, uyumlu olmak elbette oluyor ancak sanal ortam da etkilenme yaşını çoktan geçtim. Eğer öyle bişi olsa hemen reele dökmeye çalışırım aksi taktirde uzatmam..

0|0
    0|0
  • Ben gerçekten etkilenmiyorum, mesaj attıklarım da çok çok nadirdir. Bunu herhangi bir amaçla söylemiyorum. Etkilenmeye değer insanlar vardır illa ki.

0|0
    0|0
  • sadece profil fotoğrafından bakıp da birinden etkilenemiyorum ayrıca burası etkilenmek için fazla havalı (k. çı kalkık demedim bak)

0|0
    0|0
  • tanıdıkça

0|0
    0|0
  • ilişkim varken ilgimi çekmiyordu ama şu an birazcık laflamayı uzatınca acabamı diye düşünüyorum yok la boşver diyip kestirip atıyorum kimseyede mesaj atmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Burdaki kızların düşünce tarzı bana uygun değil bunu anladıktan sonra bıraktım.

0|0
    0|0
  • bu millet otabüste iki durak aynı araçta gittiği kıza aşık olup aşk acsı çekiyor sen ne diyorsun :)

1|0
    0|0
  • Kimse birbirinden etkilenmemiş 😂😂😂
    Kim ulan o gizliden "siteden birinden etkilendim hoşlanıyorum nasıl açılayım" sorularını soran?

0|0
    0|0
  • kimseden hoşlandığımdan ya da sempatizanı olduğumdan dolayı etiketlemedim kimseyi. dürüstlüğünden dolayı etiketlediklerim oldu tabi...

0|0
    0|0
  • İşim olmaz...

0|0
    0|0
  • kendimden kasıtlı soğutuyorum hatta iyi biri değilim vakit kaybetsinler istemem

0|0
    0|0
  • "Burada etkilenmeye deger biri yok ya da ben gormedim."

0|0
    0|0
  • Etkilenmedim ki hiçbizaman

0|0
    0|0
  • hiçbir zaman etkilenmedim

0|0
    0|0
  • Uzun bir zaman oldu bırakalı :)

0|0
    0|0
  • Pembe renklilerle hala etkileşim içinde oluyorum 😘😍😂

0|0
    0|0
  • EskiySen etkilenmedigimi biliyorsun

0|0
    0|0
  • Hiç etkilenmedim.

0|0
    0|0
  • bilmem pek etiketlenmedim

0|0
    0|0
  • Birinden etkilenmedim hiç. Etkileneceğimi de sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • sen kimlen etkileşim yaşadın

0|0
    0|0
  • Dış görünüşe değer vermeyi bırakan kişi etkilenmez ama ben etkileniyorum demek ki dış görünüşe önem veriyomuşum vay mk 😶

0|0
    0|0
  • Bosver uzun hikaye 😐

0|0
    0|0
  • Kimseden Etkilenmedim..

0|0
    0|0
  • Etkilenecek
    bir insan evladi cikmadi daha karsima

0|0
    0|0
  • Yeni hesap açtım o yüzden bak😊

0|0
    0|0
  • sitede etkılenecek ınsan yok

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 17

• Burada etkilenmeye deger biri yok ya da ben gormedim.

0|0
    0|0
  • Bu sitede birinden etkilensem bile biliyorum ki onunla konuşmaktan ilerisine gidemeyiz, sanal dünya adı üstünde.

0|0
    0|0
  • Yalan dolan ve sahte hayatları gördüğüm zaman

0|0
    0|0
  • Buradaki erkeklerin abazan olduğunu görünce 😂😂

0|1
    0|0
  • Kimseden etkilenmedim.

0|0
    0|0
  • Benim yok

0|0
    0|0
  • Birinden etkilendiğim mi var ki etkilenmeyi bırakiyim :D

0|0
    0|0
  • bu sitede etkilenecek biri mi var ahahha

0|0
    0|0
    • Sen yenisin galiba ;)

• aslına bakarsan o kadar da yeni değilim canım ve olduğunu kesinlikle düşünmüyorum.. bulursan söylersin bana ;) :P

• Hiç etkilenmedim. Benim kalbim mi çok taş yoksa insanlar mı ayran gönüllü bilemedim.

0|0
    0|0
  • Daha yeniyim ama bence bu sitede kimse kimseden etkilenmiyodur izdivac sitesi mi bu

0|0
    0|0
  • kimseden etkilenmedim

0|0
    0|0
  • Neyseki hiç olmadı öyle bir şey

0|0
    0|0
  • bugünden itibaren

0|0
    0|0
  • Sapık çıkıyorlar çünkü genelde. Ya ben sapık adam radarıyım ya da sitenin büyük bir kısmı sapık

0|0
    0|0
  • daha hiç etkilenmedim

0|0
    0|0
  • 😂 bilmem

0|0
    0|0
  • Ne etkilenmesi ya abuk subuk işler yapmayın hiç görmediğiniz insanlara yarısından çoğunun kendi resmi değil bikere bu kadar saf olmayın

0|0
    0|0
    • İyi de resminden etkilendiğimi nerden çıkardın? Görmediğimi nerden biliyorsun? Bak kardeş senin en az iki katın kadar süredir bu sitedeyim her kimi saf yerine koyuyorsan bn onlardan değilim bilip bilmeden konuşma

• Öyle olsun

Yükleniyor...