Darbe muhabbetinden sıkılan kaç kişiyiz?

İçim dışım darbe oldu bir ara bakyoz vardı balyoz da balyoz içim dışıma çıkmıştı şimdi de fetö de fetö 😝😝 kuscam artık o ne anlar len darbe yapmaktan 😂😂😂

Not: Akıl vercek olanlar gelmesin bn böyle iyiyim gidin birbirinizi yiyin.. Çıkın sokağa darbe yapanları engelleyin 😂😂biz burda oyun oynucaz 😂😂 laftan anlamıcam o yüzden bna laf yetiştirmeye çalışmayın..

İkinci Not : vatan haini falan gibi şeylerle gelmeyin bana o 208 şehidin sorumlularına gidin.. Daha kim bilir kaç tane daha var da açıklamıyorlar.. Hainleri beslerken masumlara ateş püskürmeyin ötede oynayın

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• darbe diye bişey de olsa diyecez konuşalım bu konuları ama acemice düzenlenen bir tiyatro maksat başkanlığı sağlamak

1|0
    0|0
    • 3g bağlantılı darbe yapmışlar 😂😂 olan fetoşa oldu 😂😂 o ne bilsin darbe yapmayı be 😂😂

• Halk sokağa dökülünce de darbe engellendi 80 lerde insanlar salakmış tanları savaş uçaklarını etkisiz hale getirebilirlermiş de akıl edememişler :D

• aynen bunlar kendini çok akıllı sanıyorlar :)

En İyi Kız Görüşü

• Bende sıkıldım ağzı olan konuşuyor herkes kafasına göre atıp tutuyor. S*lak sal*k korna çalıp dolaşıyorlar sürekli cidden o kadar insan ölmüş millet hala kutlama derdinde. Bunaldım :D

1|0
    0|0
    • Çnkü halk sokaklarda kahraman oldu 😂😂 sokaklara çıktıklarında tankları savaş uçaklarını engellediklerini durdurduklarını sanıyorlar

• Geröekten ağlıcak halimize gülüyoruz ya sonumuz hayır olsun

• Akıl fikir versin herkese ne diyelim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...