Herkes üstüme geliyor nasıl bir yol izlemeliyim ?

Ailem cok sıkıyor cidden. Üstelik umurlarında bile değilim üniversiteye gidip benden kurtulmak istiyorlar. Üniversite dönemim geldi sürekli hakaretler ediyor senden bir b*k olmaz 200 bile çekemezsin umrumda değilsin banamı okuyacaksın
bu tarz hep ve sürekli hizmet etmemi istiyorlar derse başlasam gürültü yapıyorlar kibarca söyleyince biz tek odada çalışıyorduk derler calıstınız da ne oldunuz desem kıyamet kopar heralde. Cok yalnızım ve hayatımda bir sevgilim var 5 yıllık o okumamı istemiyor istiyor gibi görünüyor ama engel oluyor ailem onu istemiyor zamanın da ayırmaya da calısmıslardı. Ne yapacağımı şaşırdım arada kaldım :(

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence en kısa zamanda kendi ayakları üzerinde durmanın yolunu bulmalısın. Kendine bir iş bul ve çalışmaya başla. Okumak istiyorsan da açık öğretim okuyabilirsin. İleriki vadede de kendi evine çık, evlen veya başka şehirde üniversiteye git. Öyle bir ortamda mutlu olamazsın.

1|0
    0|0
    • Bu sene lise bitsin elimden geleni yapıp üni ye gideceğim o zaman çalışıp okumayı planliyorum

En İyi Kız Görüşü

• okumak kadar güzel bişey yok canım senın okuyup onların yüzlerini kızartman lazım ve o evi terk etmen lazım kesinlikle sevgiline uyma. senın iyiliğini isteseydi eğer sana bunun için en güzel desteği verirdi. evlenmek kaçmak değildir. kaçarken doluya tutulursun bunu unutma oku ne aileni ve sevgilini utandır ve tabikide böyle düşünen insanları. nasıl gurur duyup göğüslerini gere gere seni anlatıcaklar okuyup işini eline aldığın zaman bunu görüceksin. HAYATTA BAŞARILAR SENİ TANIMASAMDA SENİN YAPACAĞINA İNANIYORUM.

1|0
    0|0
    • Cok iyisin Şu an bunları soylecek birine cok ihtiyacım vardı tesekkur ederim iyi insanlar varmış demek ki. Okumaktan başka carem yok kendi ayaklarim üstünde durmaliyim..

• ne demek canım benım :* hiç kimseye muhtaç olma ve kendını asla ezdirme her zaman güçlü her zaman dimdik kal :) başarılar..

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• Ahh ahh bende aynı sıkıntıları yaşadım. Senin yerinde olsam şehir dışına tercih yapardım şehir dışında hem ailenin dırdırını çekmezsin hem de kendi ayaklarının üstünde durmayı öğrenirsin. Bir şey sorucam sevgilin neden okumanı istemiyor?

1|0
    0|0
    • Yaa beni anlayan birisi 😔 Haklisin umarım sehir disinda okumama ses etmezler o okumadi o yüzden istemiyor

• Ben kendi zamanımdan hatırlıyorum doğum günümde mesaj atmayan normalde arayıp halimi hatrımı sormayan anca sınavdan sınava yazan arayan samimiyetsiz sevimsizler çok oldu. Sınav mı stresli yoksa sınav sonrası süreç mi işte. Erkeklerin genelinde şöyle bir algı var sevgilisi veya karısı kendisinden daha iyi işte çalışıp veya daha fazla para kazanınca bunu gururlarına yediremiyorlar. Senin sevgilinde bu gruba giriyor tam tersini kendi okumadığı halde sana destek olması lazımdı.

• Evet evet benimde çevrede o tur insan cok var hepsinden nefret ediyorum, haklisin erkeklik gururu normal tabi ama bana zarar verecek düzeyde oldugu icin bırakmam doğru olacak..

• Umursamayacaksın he de geç.

1|0
    0|0
Yükleniyor...