Huysuzluğu yüzünden yalnız olan bir ben mi varım?

Çok huysuz inatçı dik başlı biriyim diye ne sevgilim kaldı yanimda ne de arkadaşlarım yalnızlıktan ölcem bir gün ya arkadaş da edinemem kolay kolay napcam ya yok mu aranızda benim gibi birileri

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Yalnızlık konusunda kısmen senin durumunda sayılırım ama bu durumun geçici olduğunu düşünüyorum. Yeni bir şehre taşındım çünkü... Pek tanıdığım yok. Sana naçizane tavsiyem karakterini değiştir ve insanlarla nasıl daha iyi ilişkiler kurabileceğine dair kitaplar oku.

0|0
    0|0
  • Boşver etrafında insan olmasına gerek mi var. Az olsun öz olsun zamanla olur aceleci olmaya gerek yok. İnatçılıkla dik başlılıkla arkadasın yoksa olmasın zaten onlar. Hayat memat meselesimi konuşuyosunuz, bundan sonraki hayatını onlarla aynı evdemi yaşıyacaksında bu moda girdin onlarda bir ayrı alem:)

0|0
    0|0
    • Az da yok ama hiç yok kızlar genelde böyle wp grupları felan olur hiç yok :D olan vardı o da bebeklikten beri başka şehire taşındı

• Madem kötü özelliklerini biliyorsun, o zaman düzeltmek için çaba göster..
    İnsanlar bu sebeplerden eşini boşuyor. Çiftlerden biri bu kadar antipatik özellikler taşırsa mutlu olmak mümkün değil.

0|0
    0|0
  • evet bir tek senq

0|0
    0|0
  • Evet belki de

0|0
    0|0
  • Ben de öyleyim. çivi çiviyi sökermiş. sök beni :)

0|0
    0|0
    • Sökeyim seni shshs :D

• Hınzıııırr 😄

• Ben de senin gibi çok dikim 😄

• ben de huysuzumdur, istersen arkadaş olabiliriz ama istersen...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gayet sinirimi bozana karşı kabayım.
    Hiçte yalnız değilim.

0|0
    0|0
  • Gıcık oluyorum size ashsha

0|0
    0|0
  • Bende huysuz çekilmez biriyim bu halimle kabul eden biri var. İyiki var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...