Önemli olan iç güzellik diyen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

ben bu lafı duyduğumda sağlam bir yumruk atasım geliyor

0|0
18|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben oyle dusunmuyorum ama cidden oyle dusunen biri soyluyorsa ona da saygi gerekir.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Samimi değiller bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Üf evet ya. Bunu genelde dışı çirkin insanlardan duyuyoruz. Önemli olan iç güzellik diyince sanki herkesin içi çok güzel canım. İçi güzel olan dışı güzel olandan da az. Kendilerini öyle avutsunlar.

0|0
    0|0
  • Tabi her kez dış görünüşe önem verir ama bazıları yakışıklı olup ta beni aldatirsa gibisinden dusundugunden

1|0
    0|0
  • Ya he he oluyor 😂

1|0
    0|0
  • palavralar diyorum Paket Saglam degilse icini kimse merak etmez bu Kadar net

1|0
    0|0
  • Doğru söylüyolar güzellik gelip geçici bir zamandan sonra onun güzelliği sönücek ama insanlığı sönmicek ;)

0|0
    0|0
  • Sacmaliyorlar once dış görünüşe bakar herkes belki tanidiktan sevdikten sonra onemli olmaz. ama ilk basta dis görünüş

1|0
    0|0
  • katılıyorum onlara

0|0
    0|0
  • Samimi olmadıklarını

1|0
    0|0
  • Çokd duyduk elinde olmayınca iç güzellik karşıdan manken gibi biri geçtimide okuz gibi bakıyorlar bayankarda da var son donemlerde

0|0
    0|0
  • Önemli olan gerçekten iç güzellik. Yumruk falan bunlar palavere😂

1|0
    0|0
    • için ne kadar güzel olursa olsun dışın kötüyse kimse seninle tanışmak istemez iç güzellik sonradan kazanılabilir ama dış görünüş için yapabilecek fazla bişey yok

• Ben ne olursa olsun seçimimde ısrarcıyım

• İnanmıyorum

0|0
    0|0
  • Tabiki iç güzellik bana vurmak istiyceksin ama ben harbi böyleyim😃

0|0
    0|0
  • Herkes illa bakar dıs görünüse ama içi boşsa dış güzellik o zaman anlamsız kalır ya da biriyle bastan arkadas olup sonradan tanıdıkca hoslanmaya baslarsan dıs gorunus yine onemını yitirir

0|0
    0|0
  • Önce dış sonra iç.

1|0
    0|0
  • TAMAM benimde içim cok temiz :D

0|0
    0|0
  • Biseyler insani cekmezse ici evliya olsa neye yarar.

0|0
    0|0
  • doğru söz neyine yumruk atasın geliyor? dershanede bay baya yakışıklı bir çocuk vardı, ama o kadar karaktersiz ki zerre umrumda olmadı tipi, çekilmez öylesi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Deneylerle aksi kanıtlanan bir yalan. İnsanların çoğu iç güzelliğe değer verecek derinliğe sahip değil.

0|0
    0|0
  • Çoğu kendini kandırıyo

1|0
    0|0
  • Yalan kardeşim yalan

0|0
    0|0
  • Dış güzeliğin hic bir önemi yok ic güzelik şart bende 😂😋

0|0
    0|0
Yükleniyor...