Devlet=TÜRKİYE , Hükümet=AKP , MUHALEFET=? Ne peki? Suriyelestirme planina gerçek veya sahte darbe deme komedisi?

Bu KS'nin %60'nin komünist , sosyalist , kemalist, ateist , pkk olduğunu biliyorum.(4.5 yıldır ksde 10 yıldır youtube gibi yerlerdeyim ciğerinizi biliyorum) Özellikle %40lık kesim sokaklarda ülke nobetindeyken her partiden sivil ve polisiyle 3 askeriyle de 208 şehit vermisken buralarda sosyal medyada evde kalan korkak , Bankalara parasını çekip KAÇMA HAYALLERİ KURAN TÜRK olduğunu iddia edip ama yerin dibine soktuklari ve onlar hain korkak diyip günler sonra ALLAHIN sizi ne hale getirdiğini gördük "SURİYE MULTECİ pozisyonuna giren" siz dini ve milliyetçiliği zayıf insanlari BİZ İYİCE TANIDIK !

Siz hiç birşeye inanmayan paranoyak yığınlarısınız !

Not: Çok azınız vatanseversiniz çok. Olayda ilk gun bu sitede 2 ateistin korkup dua edecekleri hale geldiklerini gördüm sadece.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen de darbe günü isiklari kapatip telefondan 'yaşasin darbe oluyor' diye bagiran Ali babanin çiftliğindeki sigirlardan birisin

0|0
    0|0
    • Bak beyin yaşı 11 , ben ilk gun tatilde yakalandım. İc savas çıkcak diye ağladım herkes darbe saniyordu sağcısı solcusu ama ben bilgili olduğum icin hep farklı düşünürüm.

• Düşman degilm olm ya bende senin gibi dushnuyoehm hatlar karismis :D

• Vay mk ilk ben seni yanlış anlamışım pardon :)

• Yok anlamadim kime laf çarptırdığını darbe girişimi olduğunda bende evdeydik ve askerimin sonuna kadar arkasindaydim. Kullanılmışsa bile benim askerim kullanılmıştır.!

0|0
    0|0
    • Anlamak için ;
      1) İman
      2) Vatanseverlik
      3) Beyin
      4) Objektiflik
      5) Vicdan
      6) Göz
      7) Bilgi lazım.

• O sokağa dökülen halka sesleniyorum. Koyun sürüsü gibi gözü dönmüş askerin önüne püskürtüldünüz. Ve ölen siviller çobanin yüzündeb ölmüştür. Darbeyi bastiran halk kendini birşey sandı ancak bilmiyorlar ki TSK istese tükürüğünde boğar o halkı ve o çakma vatanseverlerden birisi sokağa adımını atamaz.

• Tsk kendi halkini hiçbir darbede öldürmedi öldürmez hepimiz asker polisiz. Onlar siz putperest sunnetsizler gibi bize sıkmaz , Türk bayragi ile çıkıyoruz. Ayrica olenlerimiz şehittir Muslumandir , onlar sizin gibi gezideki gibi dine küfür edip devletin malina zarar veren Rusya komunizmi ve İngiltere emparyalizmi maşası değillerdir !

Yükleniyor...