Üniversite deki kız arkadaşlarım beni rahatsız ediyor kıskançlık yapıyorlar lütfen hepsini okuyun yardım edin lütfen?

Üniversitedeki kız arkadaşlarım aşırı kıskanç tipler biri arzu diğeri sedef yüzüme canım cicim diyerek alttan laf sokmaya çalışıyorlar. Birinin sevgilisi yok diğerinin ki terk etti benim erkek arkadaşım mutluyuz ve elektronik mühendisi. Herşeyime laf atıyolar boyum kısa 160 minyonum sarışın bir kızım niye gözün renkli değil boyun kısa zayıfsın falan sürekli laf sokuyorlar, saçlarım uzun belimde kestir kırıklı falan diye laf sokuyorlar. Geçenlerde arzu sizde kalabilirmiyim dedi bende ev uygun olmayınca bahane uydurdum sedef gel bizde kal demiş onda kalmış bana duyuruyolar geç saatte kadar oturduk çok eğlendik falan şimdi de dışarıya kafeye gitmişler oturmuşlar bile beni şimdi ikiside aramış duymamışım geri döndüm canım biz pastanedeyiz şöyle böyle gel istersen sende, çağıracak adam evden çıkmadan haber vermez mi bak biz dışardayız diye onu duyuruyolar bende işim var dedim başka sefere dedim kapattım, hem benle arkadaşlığı kesemiyorlar hemde böyle davranıyorlar ne yapmalıyım bilmiyorum

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Durum boyleyse pek iyi niyetli olmadikleri belli. Bence mesafeli davran.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• tam kezban modundalar yani
    uzak dur onlardan arkadaşım deme
    kızlar genelde böyle zaten :D

0|0
    0|0
  • arzu ile sedef meselesi değil bu kızlar zatennn böledir. sennde bölesinn. kıskanç şeytansınız.

0|0
    0|0
  • uzak dur mesafeni koru

0|0
    0|0
  • Muhabbete bak ya

0|0
    0|0
  • Hastasin kizim sen herseyi yanlis anliyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim arkadas bile değil bu tip iki kuzenim var. kiskanirlar hemde feci. benim kisa suren bir ayrilik donemimde nisanlimla konusmuslar hatta buyuk olan senle gorusmek istiorum die mesaj atmis iki kez.

0|0
    0|0
    • Kendiler bulunmuşlar kafede oturmuşlar bile önceden haber versenize gel diye bide ikisi peş peşe aradılar haber veriyolar güya sinir oldum dertleri ne anlamadim

• Ben soguk savas yaptm kac yil. son nisanlima sarkma olayinda cok fena seyler yaptm. guzelsin seviliosun ayrica 1.60 boy gayet ii. bende 1 64 um. akilli ol firsat verme

• Bence sen onlarla arkadaşlığını kes

0|0
    0|0
Yükleniyor...