Yakin arkadasiniza hak verirmisiniz yoksa kizarmisiniz?

Kiz grubunuz var watzapta. bir tane kizin dedikodunusu yapiyosunuz iste hepiniz. gomdunuz kizi falan. sonra kiz foto paylasiyo begeniyosunuz arkdasnzda size diyoki ayse o kadar gomduk kizi gidip fotoyu begeniosun ya dese alinirmisijiz? Diger arkadaslariniz da var grupta. ne dunusursunuz?

0|0
17|5

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru söyleyini 9 köyden kovaları diye boşa dememisler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• alınmam doğru söylüyo iki yüzlülük yapmış olurum. beğenmem fotoyu

0|0
    0|0
    • O alindi iste bana 2 yuzlusunmj demek istedin diyo. Benim soylediklerimden o cikarmi? 2 yuzlulul yapoyosun anlami cikarmi

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 yüzlülerr 😂

0|0
    0|0
  • Peki cidden gömduğun kızın fotosunu niye beğendin.

0|0
    0|0
  • ergenlere ölüm

0|0
    0|0
  • Sana bayagi gommusler anlasilan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Ben kızarım iki yüzlülük yapma derim dün gömdük kızı bugun kalkmış yalaka gibi resminin beğeniyorsun der kişiliğinde problem ararım net olmak gerek

0|0
    0|0
    • Bana bu yuzden alindi bana 2 yuzlu mu demek istedin diyip alindi. sende sevmiyosjn ama sende begeniyosun dedi.

• Neden kusura bakma diyim ki? Ayipmi dedigim o da dedki bunu bide bana nie ozelden yazmiosun pat diye grupta oyle dedin dedi.

• sende inat yapıyrsun oda yaparsa arkadaşlıgınız biter biriniz alttan almalıki arkadaşılıgınız yürüsün fazlaca kırılmış milletin içinde dan diye öyle söylediğin için

• yo beğenme amacın neydi açıkça söyle

0|0
    0|0
    • Ben kizdim zaten neden begeniyosun o kdr arkasindan konistun diye sen ne cikaridin burdan? Oda bana 2 yuzlumusun demek istedin dedi burdan bu cikarmi

• Yani biraz çıkar aslında

• Gömdüğün kızında paylaştığı fotoğrafı beğenme birzahmet hiç sevmem ya dedikodu yapıcağına yüzüne söyle hadi söyleyecek cesaretin yok ona göre davran

0|0
    0|0
    • Bende dedimki iste kizi hem gomduk hemde gidip forosunu begendin dedim. Oda sen bana 2 yuzlusun demekmi istiyosun dedi? Burdan bu cikarmi sence

• Yani çıkar ki zaten bu iki yüzlülük

• Oldu ve uyardım dedikoduyu zaten sevmem sende ben kimsenin kulu değilim her istediğinizi yapmak zırunda da değilim senin sorunların olabilir ama bana bir yanlışı olmadı de

0|0
    0|0
  • O da benimkileri beğensin diye de 😂

0|0
    0|0
  • Alınmam haketmişim demektir.

0|0
    0|0
  • Haklı iki yüzlülük yapıyosun

0|0
    0|0
    • Ya diyen benim zaten. Arkadasum alindi baya

• haklı bence kız. o kadar dedikodusunu yap sonra beğen.

0|0
    0|0
    • Ya ben dedim zaten bunu o da bana 2 yuzlumusun demek istedin grupta baskasida var arkadasimiz onun yaninda niye oyle diyosjn beni 2 y6zlu durumuna dusuyorsun dedi. bu. konusmadan bu cikarmi

• Aynen iste dusunmedjm ama cok alindi bozuldu ya

• neyse düzelir zaten aranız boş ver

• Bozulurum

0|0
    0|0
  • Bu ne bos ergen muhabbeti

0|0
    0|1
  • doğru söylemişler biraz yüzsüzlük gibi olur

0|0
    0|0
    • Iste ben oyle soyledim bana dediki 2 yuzlumuyum demek istesin bana yalakamisin demek istedin dedi. alindi. sen alinirmisin yakin arkasasin bunu yuzune vursa

• valla hata onun, niye alınıyorki. tepki vermesi normal çünkü yaptığı şeyin farkında. Ben beğenmezdim.

• yani gömüp gömüp resmi beğenmek ne demek? benim bundan anladığım eleştri gizli hayranlıktır.

0|0
    0|0
  • Kiz haklı hem dedikodusunu yapıp sonra fotosunu begeniyosun sende dengesizlik var. Ozman

0|0
    0|0
    • Iste ben boyle soyledim o da bana 2 yuzlumu yalakami demek istiyosun dedi alindi
      Bunu nasil yuzume vurursun dedi sende begeniyosjn baska seylerini dedi

• Ben yapmadim. o yapti bende boyle soyledim o da sen bana 2 yuzlumu demek istiyosun neden bunu suratima vuruyosun yakin arkadas degilmiyiz dedi. Sende normal fotolari begeniyosun dedi

• Km bende sen dedin sandım,

• kızarım

0|0
    0|0
  • herkes dediğinde ve yaptığında özgürdür bacım ister dedikodusunu yapar arkasından iş çevirri (tabi bu karakter meselesi) ister arkadaşını korur hatası varsa söyler ARKASINDAN DEDİKODU YAPMAZ! umarım anlatabilmişimdir

0|0
    0|0
    • Iste ben soyledim diyoki sende normal de o kizin fotolarini begeniyosun diyo. bana imada bulundjn 2 yuzlusun demek istedin diyo. boyle bisey cikiyomu yazdigimdan?

• evet ama senideoyuna getirmiş olabilir sırf o kişiye kötü göstermek için bence sen iyi veya kötü birşey deme eğer diceksen herkesin yüzüne karşı de

• Iki yüzlü olmayın

0|0
    0|0
Yükleniyor...