Kapat

Arkadaşlar kizlar resmen cekemiyor , kiskaniyor beni ne yapmaliyim?

Yeni tanistigim insanlar , benim hakkimda dis gorunusum ile ilgili yorumlar yapiyor. Konusma sirasinda Beyaz ten sevmem ben , saclarim dogal rengi seninki boya , yipranmiyor mu (dibi gelmis resmen , boyamadim diyor kiz , he he anladik dogalsin) falan diyor , yani anlam veremiyorum , benden bir yas kucuk acaba ondan mi? Ergen ergen tavirlar

Güncellemeler:
Guncelll

1|2
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Insanlar mi bir insan mi ona karar ver once ki neydi o gereksiz elestiri gizli hayranlik mi o soz iste hatirlayamadim uykum var

1|0
    0|0
    • Valla bende uykulu yazmisim , kiz grubundan bir kiz soyluyor digerleri de tanik oluyor gibi bisi 😐

En İyi Kız Görüşü

• Herkesle konuşmak herkezi dikkate almak gibi bir zorunluluğun yok umursama takmıyormuş gibi yap insanları her söylediklerine karşılık verme önemsediğini göster o haddi verme kısacası.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Agizlarinin ortasina vur

1|0
    0|0
  • boşver o sinsirellaları ayol

1|0
    0|0
  • ergense çokta takma carpe diem

1|0
    0|0
  • Kız Deminden Beri Senin Peşindeyim Merak Ettim Bak Bu Meraktan Gece Uyuyamam O Gizliyi Aç ! :D

0|0
    0|0
  • seni ya da onları anlamakta güçlük çekiyoruz

0|0
    0|0
  • ne dedi şimdi bu

1|0
    0|0
  • Genelde böyle oluyor hem cinsleri tarafından

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Böyle şerefsizlerden nefret ediyorum şerefsizler

1|0
    0|0
  • Gereksiz eleştiri gizli hayranliktir ;))

1|0
    0|0
  • Vur tekmeyi

1|0
    0|0
  • Böyle tipleri hiç sevmem, sende hayatında bulundurma böylelerini sana yazık.

1|0
    0|0
    • Ayni ortamda ister istemez iste 😑

• Arana mesafe koymalısın bunlar senin arkandan işte çevirirler, bir gün hakkında etrafta dolaşan saçma sapan dedikodular duyarsan şaşırma derim.

• Peki canim tesekkurler

• Uyanmalısın

0|0
    0|0
  • Ego loading...

0|0
    0|0
  • Ergenlerin küçüklerine çatması

0|0
    0|0
  • Resminidw ataydn

0|0