Ne olabilir ki bu?

çok tuaf bişey uçuyor tepemizde. sesini neye benzetecegmi bilemiyorm. pek helikopter gibi degl. alçaktan uçan uçak sesi gibi. ama uçaklar niye aşağıdan uçsun ki. bir de ses kesiliyor biraz sonra tekrar başlıyor. dolaşıyor sanki.

Güncellemeler:
sultanbeyli istanbuldaym ben arkadaşlar
devriye mi degl mi bilmyorm ama insanın siniri bozuluyor

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkenin tamamında f-16 lar devriye uçuşu yapıcaklar çünki istihbarata göre 2 adet kaynağı belli olmayan sikorsky tipi helikopter 17 temmuz günü havalandı ve daha sonra cumhurbaşkanına müdahale etmek için marmaristeki oteline baskın yapan 80 kişilik özel gurubun kaçtığı ormanlık alanın oralarda radardan kaybolduğu görüldü yani tehlike hala var zaten Ankara ve İstanbul'da zaruri olmadıkça sivil ve askeri helikopterlerin genelkurmay başkanı mit müsteşarı başbakanlık ve cumhurbaşkanlığından izinsiz uçması halinde derhal vurulacağı söylendi f-16 larda her ihtimale karşı ülke çapında 24 saat boyunca yeni bir emre kadar devriye uçuşu yapıcak.. Çokmu açıklayıcı yazdım devriye desem yeterdi galiba

1|0
    0|0
    • darbe günü sabaha karşı bizim burda bir helikopter düşmüş galiba. olaya dair haber görmedim ama sesi duydum sonra bana öyle söyledi başkaları.

• aynen yenimahalledeyim. demek ki doğru herhalde. sabah saatlerinde. ..

• Dediğim gibi herşeyi gördüm saat 8 kadarda dışardaydım yaralılara müdahale için ama düştüğünü görmedim yoksa gerisini gördüm

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Devriyedir

1|0
    0|0
  • ufodur sıkıntı yapma

0|0
    1|0
  • jetler uçuyo devriyede olcakmışlar

1|0
    0|0
  • Ne içtin sen?

0|0
    1|0
    • ne saçmalıyorsunz siz ya

• Saçmalarım bn arada korkma sizin kafanıza düşmez bomba düsersede ölürsün ne güzel Erken yaşta ölüp az günah işlemiş olursun

• Sinektir o

0|0
    1|0
  • kedidir kedi

0|0
    1|0
  • Sakin ol. İklimden kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • Artik bisey olmaz ya korkmsyin

0|0
    0|0
  • Kuştur o kuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Jetler.. Ben de duyuyorum maalesef şu an bile. Hiç azalmıyorlar, ürkekleştim vallahi.

1|0
    0|0
  • Sinek.

0|0
    1|0
  • Sinek olabilir

0|0
    1|0
  • Neresi orası?

0|0
    0|0
  • Şehir Ankara mı?

0|0
    0|0
  • Senn uykun gelmiş uyu uyu 😴😴😴😴💤😄

0|0
    0|0
  • Evet o neeeeee

0|0
    0|0
  • Toplum olarak paranoyak olduk skfkdldlsl

0|0
    0|0
    • yok kuzum cidden jetler uçuyor tepemizde. onu geç bu saatte dakka bir gol bir silah sesleri geliyor. havai fişek olmaz herhalde bu saatte

• Allah allah bir sorun da yok ulkede Şu an bilemedim tatlim :/

• Burdada öyle yarım saattir ya. Maltepede oturuyorum ben sen nerdesin

1|0
    0|0
Yükleniyor...