Kimseye guvenemezsem.. yalnizligin agirligi?

Ailem yok sayilir. Akrabalarla kavgaliyiz belli sebeplerden. Babam ile yakinda konusmayi kesecegim gecmisteki sebeplerden. Annemle 1 aydan fazla oldu ondan once 5 aylik kuslugumuz vardi gene gecmisten sebeplerden ve bunlarin hala bu zamana sarkiyo olmasindan dolayi. 2 tane dostum vardi biri hakli biri haksiz yere birakip gitti beni. Zor bir anda gordum gercek yuzlerini. Ailem yok dedim ya. Onlari ailem yerine koymusum ben. Birinin gidisi cok koydu. Aylarca agladim. Ailemi affedemiyorum affetsem bile sevemem. Kime guvenecegim. Yalnizlik cok agir geliyor bu gece... dunyada tekmisim gibi bir his..

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• yalnızlık ağır bir yüktür ve çoğu kişi bununla başa edemez o yüzden yalnız kalmamaya çalış
    ailen arkdaşların ve akrabalarınla arandaki kopukluk üzücü
    yinede olumsuzlukların seni umutsuzluğa sürüklemesine izin verme gün doğmadan neler doğar derler allah yardıncın olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Aile varya onların sevgisini kaybetinmi tüm hayatın altüst olur dostların da dost kelimesini hak etmiyenlerden üzücü şeyler ama nekadar zor olursa olsun dik durmalısın hayatin bu acımasızlığına karşı savaşmalısın baktın bir gün evlendin be kendi göremediğin Sevgi'yi ailene verirsin

1|0
    0|0
    • Evet aile sevgisini kaybettigimi anladigim an dunyam basima yikilmisti. Onlar herseyimdi bana intihar et dediler o zaman yapmaliydim.. korkakliktan yapmadim ama izleri kaldi mesela. Sonra kendime geldim. Onlar benin herseyim degil onlar benim mutsuzluk sebebim beni olume rahatsizliga surukleyen insanlar. Kan bagi her sey degil. Onlara katlanmak zorunda degilim. O gunden beri kafam rahat ama kimsemin olmadigina kendimi o kadar inandirdimki guvenemiyorum kimseye artik

• Degil mi mesafe daha iyidir. Hepten baglari koparmak zor oluyor aileyle zaten. Tesekkurler bu yorum icin. En olmadi mesafemi korurum benden ozur dilerler belki

• Rica ederim aynen sen kendi yoluna bak her napyorsan başarılı olmaya bak onlar kendiliğinden hatalarını anlarlar

• canım ya kıyamam , olsun sende duvarla konuş gerçekten sesleri bile çıkmıyo :D

muhtemelen sizin duvar da bizim duvar gibi iyi bir dinleyicidir :D

1|0
    0|0
  • Ağır geliyosa güven

1|0
    0|0
  • Çiçeğim çok kazıklar yersin böyle devam edersen ana gibi yar baba gibi diyar olmaz derler doğru en kötüsü bile senin çevrendeki insanlardan iyidir

1|0
    0|0
  • güvenmee.

1|0
    0|0
  • Bende de benzer bir durum var ama degilsin yanlız boşver o kadar üzülme yanlızlık iyidir ya kafamı dinlersin işte

1|0
    0|0
  • gel dertleselım kardesım:(

1|0
    0|0
  • birilerine güvenmekte bir ihtiyaç bence... umarım en kısa zamanda güvenilecek kişiler bulursun...

1|0
    0|0
    • Kesinlikle. Bosluga dusup gene yanlis insanlardan af dilememe sebep olacak bu guvensizlik. Yalnizlik gercek anlamda cok zor. Bu duyguyu ailesi olmayanlar daha iyi bilir. ya da benim gibi olup ama sonradan kaybedene daha acidir

• yalnızlık zor ama çok kötü değil bence. ben yalnızlığı seviyorum bazen. bazen insanlardan çok sıkılabiliyoruz. eğerki hayatta birkaç güvenebileceğin kişi varsa, o zman daha güzel olur hayat. ama ailenle de aranın kötü olmaması lazım böyle...

• O kadar şeyler yaşadım ki, artık güven bile bırakmadılar.

1|0
    0|0
  • Güven insanlardan insana değişir herşey gelip gider aynı yalnızlık gibi yalnız ölürsün ama hep arkanda bir iz bırakırsın güven konusuna da gelirsek güven dediğin şey arkadaş ve dostlarınla başlar senle biter

1|0
    0|0
  • Bana guven en iuisi

0|0
    1|0
    • Okk

• Guven sorunu olan birisine yazilabilecek en iyi sey sanaldan guvenmek emin ol

• Demek istedigimde bu zaten

• çevrendekilere küs, konuşma ama gemileri yakma.

1|0
    0|0
  • ben de bir aydir yalnizim cok kotu bir illet

1|0
    0|0
  • Peki ailen ile mi kalıyorsun minik?

0|0
    0|0
    • Bir ay sonra tasiniyorum. Ayni evde yabancilik cekiyoruz zaten. Daha fazla kalmamin mantigi yok

• Peki dışarı çıkınca tek başına Kendi Ayakları üzerinde durabilecek misin bir işin var mı bir kazancın var mı Nasıl yaşayacaksın

• Malesef bir iki yil daha baba parasi yiycem ama onlardan uzakta olmak bile huzur verecek gibi. Onlarda farkinda

• çok yanlış yapıyorsun haklıda olsan haksız da olsan sen etrafındakilerle böyle konuşmadıkça suçlu olursun çünkü onlar senin ailen arkadaşların ne oldu bilemem ama kendini yalnızlığa atmana bir sebep olmasın hiç bir şey azıcık pozitif olmayı öğrense şu insanlar varya ah be drama bağımlılığı yapıyor olmayasın?

0|0
    1|0
  • iyi birileri vardır da sana bana denk gelmez işte

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...