İdeolojik görüşünüz ve ülkenin geleceği hakkındaki düşünceleriniz?

Kendi dünya görüşünüzü nasıl tanımlarsınız ve ülkenin yakın ve uzak geleceği hakkında neler düşünüyorsunuz?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Şeriatçı tipler beni çok rahatsız ediyor
    Tavırları konuşmaları bakışları tamamen saygısızca
    İnsana özgürlüğe tercihlere saygıları yok
    Bunlar ve bu fikre sahip insanlara yakın insanlar eğitim düzeyleri çok iyiymiş gibi fikri dinlenir kitle oldular

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her görüşe açık ancak salaklardan nefret eden.
    En çok savunduğu görüşü eleştiren,
    İslam dışında hiç bir şeye fanatik olmayan,
    Partilere eşek gözüyle bakan, (kim iyi taşırsa ona binerim diyen )
    Bütün siyasi görüşlere tekme mesafesini koruyan,
    Takım tutar gibi parti tutmayan,
    Atatürk e sevgisi
    Özal a muhabbeti
    Türkeş e saygısı
    Muhsin Başkan'a vefası olan, insanlardan bir insanım.

Şu anda havası puslu da olsa, yakın bir gelecekte dünya ya bir kez daha ışık saçacak bu millet bu devlet inancındayım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ülkenin geleceği karanlık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• chpliyim.
    Ülkenin gelecegi şeriatcı tipler ve din üzerinden çıkar sağlayan tipler yüzünden karanlık görüyorum.. Sözde savundukları demokrasiyi kendileri yok ediyor ve ülkede düşünce özgürlüğü yok.
    Düşündüm taşındım ve sorunun islam oldupuna kanaat getirdim biz ne kadar bu gerçek islam değil desekte kafa kesme kölelik pedofili vs vs hepsi gerçek islam
    Ülke islamdan kurtuldığu zaman müassır medeniyetler seviyesine ulaşabileceğiz. O zaman seriatcılar vs vs olmayacak o zaman ataturk ılke ve ınkılaplarına baglı demokratik laik ve özgür bir ülke olucaz.

0|0
    0|0
  • Dinin yok ama kehanetlere inanan biriyim. Tr de son yapılan günah tan sonra bu ülke 5 yıl a kalmaz yok olup gider yani sular altında da kalabilir başka milletten gelip türk insanın kanını içebilir beklentim bu malesef

0|0
    0|0
  • Daha çok var ama Türkiye'de süper güç olma potansiyeli var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...