Gözünüzü seveyim yardım edin madur durumdayım haktan hukuktan anlayan biri yardım etsin lütfen?

Arkadaşlar çalıştığım yerdeki adam işi aniden bırakmamı öne sürerek paramı vermiyor. Ve üstelik reşit olmayan eleman çalıştırması yetmezmiş gibi beni mahmekeye vereceğini söyledi benim gibi işi yüzüstü bırakanlar paralarını aldı ama nedense ben alamıyorum yardım edin bu haksızlık bana çok ağır geliyor ben daha reşit bile değilim daha çalışma hayatına tam atılmamışken böyle acımasız insanlarla tanışmak Benim hevesimi ve geleceğe dair hayallerimi yerle bir ediyor. Hakkımı nasıl arayacağım. Yardım edin daha çok tecrübesizim mideme vurdu bütün stresim

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• orada çalıştığına dair 2-3 şahit gösterirsen ve çalışma bakalınğına ve maliyeye şikayet edersen o adama patetez sıçırtırlar. hem çalıştığın sürece sigortan yapılır, hem alıcağın varsa alırsım hem de çıkış tazminatını alırsın. adama da en az 50 bin lira ceza yerleştirirler ;) bu para senin hakkın yazıktır, günahtır deme al paranı.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynisi bana da oldu kardesim hakkimi alamadim malesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yas kac? Sigortanı başlattı mi? Ne gerekceyle seni cikartiyor?

0|0
    0|0
    • 17 sigorta yok çıkarmadı bençıktım ama benimle aynışekşlde çıkanlar neden paralarını alıyor ben alamıyorum

• Maasini mi vermiyor?

• Tatlım sigortan olmadığı için birşeycik tutturamazsın hukuksa yolun çıkacağı kapı bu ama adam vicdansız şerefsizse o konuda da Allaha bırakmaktan başka yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • İzmir Çankaya ya yakınsan akıl alabilecegin bir avukat onerebilirim

0|0
    0|0
  • Mesaj at. Çalışma bakanlığından bir abinin numarasını vereyim. Çok ciddiyim. En güxel o yardımcı olacaktır sana. Hatta o çalıştığın yeri gelip konrtol edecek ve ceza kesecektir

0|0
    0|0
  • Öyle simsarlar çok maalesef

0|0
    0|0
  • Yarin is yeri bilgilerin ile çalışma soyal bakanlığını ara... sikayetci ol

0|0
    0|0
  • Bana numarasını ver adamın

0|0
    0|0
  • il neresi kardeşim

0|0
    0|0
    • İstanbul

• Ben beni bulurlar diye korkuyorum benim şikayet ettiğimi anlarsa?

• hiç bir şey olmaz korkma kardeşim istersen gidip o iş yeriyle konuşurum da nasıl hakkını vermiyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...