Anneniz babanizi aldatsa naparsiniz?

dusunun. aileniz mutsuz. ve annenizinde mutlu olmaya ihtiyaci var..

0|0
515

En İyi Erkek Görüşü

• Başından beri anlaşamıyorsa babamla.. başkasında ilgi anlayış gördüyse mutluysa buna aldatma demem ve normal karşılarim.

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Bosanip evlense amenna. Namussuzlugun kilifi yok

0|0
    0|0
  • Boşanmaması için sebep mi var?

0|0
    0|0
  • Aldatmak kabul edilemez biseydir mutsuzsa bosansin

0|0
    0|0
    • ay biz dusunemedik onu ak. ak bosanamiyo demek

• illa demem gerekmiyo. kadin kocasini sevmesigi belli. bosanabilse bosanupta o aldattigi kisiyle devam eder zaten dimi?

• Goruslerin hepsini okudum sorudan bosanamadigini anlayan gormedim yani sorun sen de bence

• Benim için anneliği biter. Silerim.

0|0
    0|0
  • Ne annemde ne babamda o karaktersizlik mevcut değil. Ama eğer annem babamı aldatsa, babam kesin annemi vurur. Hadi vurmadı, and olsun böyle bir olayda annemi silerim.

0|0
    0|0
  • Annem aldatınca mutlu mu oluyo? İnsan aldatınca mutlu mu oluyo? bence sen başka bişeyle karıştırmışsın dediğin mutluluk için fuckbodyler jigolalar modeller çok istiyosan kendi annene ayarla onlardan bir tanesini

0|0
    0|0
    • ya kadin aradigi mutlulugu kocasindan diyilde baskaaindan bulmasi cokmu anormal.

• ee niye önce kocasından boşanmıyor ben onu anlamıyorum?

• Niye? Ve bahsettiğin mutluluk tam olarak ben anlamadım?

• Amina koyarim babamin

0|0
    0|0
  • bilmiyorum aklımdan bile geçirmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • Aldatmak hicbir sekilde kabul edilemez cok mutsuzsa bosanir ne bok yicekse yer

0|0
    0|0
  • Benim nasil haberim oluyo ki bundan?

0|0
    0|0
    • anneniz size icini dokuyor. ve sizde yinede aileniz yikilmasin diye babaniza soyliyemiyosunuz

• Ee soru ne burda peki o durumda ne yaparimmi?

• Ayrılıp evlenirse sorun yok da aldatırsa kimin aldattığı mühim değil ikisini de retdederim

0|0
    0|0
  • Aklıma kötü şeyler sokma insan o an ne yapıcagını bılemez

0|0
    0|0
  • mutlu ederiz anneni üzme sen kendini yaş kaç annenin

0|0
    1|0
  • Mazlumun yanında kal D

0|0
    0|0
    • babaniz annenizi zamaninda dovmusse ve kadin artik kocasindan bikmissa anneniz mazlum bence ak

Kızlar Ne Diyor 4

• Babama söylerim. Evlerden uzak.

0|0
    0|0
  • Bir şey yapmam

0|0
    0|0
  • Affedilcek veya hak verilcek bir yanı yok, adilik

0|0
    0|0
    • dusun ak. baban zamaninda anana adilik yaptiysa.. kadin bosanamayip boyle bir mutlu olma kacis yolu bulduysa? kim adi ak?

• ak nedir? ben sana söylüyorum ister bosanamasin ister siddet goruyo olsun ne olursa olsun bunun hicbir affedilecek yani yok gozumde sadece kadin degil erkekler icinde ayni seyi dusunuyorum oyleleri benden uzak olsunlar

• Öyle durumlar çıktıktan sonra bir baktım ıkısıde ayrı yollara gırmıs kendı hayatlarını kurmuslardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...