Tek başına ağlayan bir kız görseniz ne yaparsınız?

Arkadaşlarınızla içki içmeye veya yemek yemeye bir mekana gitseniz çok güzel bir kız görseniz tek başına içki içip ağlayan ne yaparsınız? Yanına gider misiniz? Biz geçenlerde akşam arkadaşlarımla bir mekana gitmiştik. Hemen yan masada oyle güzel bir kız vardı ki ay parçası gibi kiz halimle ben etkilendim. Kiz bizden sonra geldi oturdu tek basina gelir gelmez herkesi etkisi altina aldi resmen o nasil bir güzelliktir.. yüzünden düşen bin parcaydi ama, ben acikcasi egoist biri falan sanmistim o yüzden boyle soğuk görünüyor gibi düşünmüştüm. Kiz raki söyledi icmeye basladi boyle düşünceli düşünceli çok vakit geçmeden ağlamaya basladi, canim benim kimse duymasin sessiz sessiz elleri basinda agladi. İçtikçe hickira hickira ağlamaya basladi, ama o nasil bir aglamaktir ya içim parcalandi resmen. diğer masadaki erkekler falan ona bakmaya başladi, ilk ben yanina gittim dayanamadim neden agladigini sordum bugün babamın 20. ölüm yil dönümü, 20 yil once bie temmuz o gitmisti ve bugun ben bitmistim, onu cok ozledim.. dedi 😞 sarilarak aglamaya devam etti, kendini yalniz hissettigi hemen bana sarilmasindan belliydi. Guzelin şansı kötü olurmus derler ya, hemen aklima o geldi.. Onunla beraber bende agladim tabii ama bizim erken gitmemiz lazimdi gittik o mekandaydi hala, sonra ne oldu hic bilmiyorum. Siz olsaniz ne yapardiniz boyle bir durumda?

1|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Senin yaptığını ama kalkana kadar bekler gideceği yere bırakmayı teklif ederdim. O durumda bile faydalanmak isteyen zavallı çok ortada.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle. Zaten kiz gelir gelmez okuz gibi bakanlar oldu. Arkadaşlarım olmasaydi kalirdim yaninda. Acaba su an ne yapiyodur..

• O depresyonda alkollü araç kullanması da sıkıntılı bir durum ama olan olmuş üzülme umalım ki sağ salim gitmiş olsun eve.

• Umarım..

En İyi Kız Görüşü

• zamanım varsa gider sorarım neyi var diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Serin hikaye.

Şimdi bu anlattığının doğru olduğu bir versiyonuna rastladığım da oldu.

Ben hiçbişey yapmam, bir insan herhangi bir dertten ağlayabilir, rakı içip kafa dağıtmak istiyordur, 'Niyin var yiaa' diye yanına gitmek hoş bir davranış değildir.

0|0
    2|0
  • amunu okşarım

0|0
    2|0
  • Konuşur dum güzel olmasına gerek yok zaten insanlık vazifemiz düşen bibir tekme de ben atacağım a onu ayağa kaldırmak boynumuzun borcu

1|0
    0|0
  • Peçete uzatır yanından ayrılırdım.. Belki yalnız kalmak istiyor Bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Tişörtümü çıkarır "lütfen makyajınızı buna silin ve gözyaşlarınızı, ilerde güzelliğiyle dünyayı aydınlatan prensesten bahsetmem için kanıtım olur" derdim ve moonwalk yaparak uzaklaşırdım

0|0
    0|0
  • kesinlikle yanına gider yardımcı olabilcegim bir durum var mı diye sorardım insanlıkda ölmedi ya kıyamazdım acıkcası

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmam.

0|0
    0|0
  • Evine falan birakaydin

0|0
    0|0
    • Teklif ettim ama teşekkür etti arabasinin olduğunu söyledi bende israr etmedm

• İyi halime denk gelirse ilgilenirim.

0|0
    0|0
  • Ben ağlayan bir kız görürsem herkes görüyordur o kızı :)

0|0
    0|0
  • Önce müsade isteyip yanına giderdim derdi nedir öğrenmeye çalışırdım baktım tersliyor yine onu rahatsız etmiyecek şekilde takip ederdim birileri tacize tecavüze yeltenmesin evine ailesine sağ salim gitsin diye

0|0
    0|0
  • Pecete uzatirdim baskada bir şey yapmam

0|0
    0|0
  • Derdini paylaşırsa yardımcı olmaya çalışırdım konusur iyi hissetmesini saglardım. Yaraya kadar rakı.

0|0
    0|0
  • sohbet etmeyi denerim heralde

0|0
    0|0
  • bisry yapmazdim, sevgilisi esi gelip yanlis anlar diye

0|0
    0|0
  • Yanına gider derdini sorar ve oturur bende onunla aglardim herhalde :(

0|0
    0|0
  • bir şey var mı derim

0|0
    0|0
  • yardımcı olmaya çalışırım.^^

0|0
    0|0
  • İçki içmediğimiz için kaçırdık desene :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ağlayan birinin yanına giderim ama pek ağlayan birine denk gelmedim genelde ağlayanlar bana kendileri geliyor

0|0
    0|0
  • Hmmmm

0|0
    0|0
  • Bende gider konusurudm

0|0
    0|0
  • Yanına oturur bende ağlarım

0|0
    0|0
  • Numaramı verirdim istersen daha sonra konuşabiliriz derdim