Hangi Atatürk Tişörtü daha güzel?

Hangi Atatürk Tişörtü daha güzel?

1|1
27|13

En İyi Kız Görüşü

• 2. daha iyi.

0|1
    0|0
    • Bak tişört paylaştım hnagisi güzel diye 2 kişi yazmış atatürklü hiçbir şey gfüzel olamaz. Ben bu ülkeden nefret ediyorum bu ülkenin insanlarının topu cehenneme gider inşallah başka bir şey demicem ahlaksız o. çocuklarııı

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürkle ilgili olan her şey güzel

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• ikincii

0|1
    0|0
  • 2 daha iyi ama siyahları daha tatlı
    http://modaistan.com/img/p/1398-4203-large.jpg

1|1
    0|0
  • 2. Daha güzel baya güzel

0|1
    0|0
  • 1.😍😍😍

0|1
    0|0
  • Ikinici 👍

0|1
    0|0
  • Ikinci

0|1
    0|0
  • Siyahlar daha iyi

0|1
    0|0
  • Ikincisi

0|1
    0|0
  • Alttaki

0|1
    0|0
  • İkinci

1|1
    0|0
  • atatürk resimli olan müthiş

0|1
    0|0
  • ikincisi

0|0
    0|0
  • Altaki.

3|1
    0|0
  • Alttaki

0|0
    0|0
  • 2. Bence

0|0
    0|0
  • Ikinci 👍👍👍 bana da al

0|0
    0|0
  • İkincisi bence.

0|0
    0|0
  • Resim olan

0|0
    0|0
  • 2 güzel

0|0
    0|0
  • İkincisiiii -,-

0|0
    0|0
  • Alttaki

0|0
    0|0
  • İkinci güzel

0|0
    0|0
  • ikincisi

0|0
    0|0
  • İkinci.

0|0
    0|0
  • İkiside çok güzel ama Atatürk resmi olan daha iyi👍

0|0
    0|0
  • Atatürklü hicbirsey Güzel olamaz.

1|1
    0|0
    • Ahlaksızlar sizin bu ülkeden soyunuzuu kurutacaz adam olaydın gizliden yazmazdın atatürkün kıçını bokunu ye sen öküz

• Hilafeti kaldirana hayransiniz vay be Helal 👍🏼 Allah akil fikir versin. Selamlar bosuna cevap vermeyin okumam bos bos konusmalarinizi

• lan hadi ordan. Allah size müslümanlık vermiş beyinlerinizi almış mal :D kendin yazıp kendin cevaplama burda senle muhattap olan mı var bu sitedende ayrılcam zaten çok kezo ve yobaz var kalitesizmiş bu site bilmiyordum cahil seni :D audubilah audubillah ya arabı seni

Erkekler Ne Diyor 12

• alttaki

0|1
    0|0
  • Alttaki daha güzel :)

0|1
    0|0
  • 2. cisi güzel ama tişört giyerek değil Gazi paşanın söylediklerini terk etmeyerek Atatürkü yaşatabiliriz.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum. Gazi paşasına tek küfür eden ülkesi var sonuçta kurtardığı ülke. Ben bu ülkeden ve insanlarından nefret duyuyorum

• Burası eskiden farklı idi. şimdi saçma sapan insanlarla doldu. sahsen benim son gecem diyebilirim.

• Türkiye bozuldu türkiye ve bu ülkenin düzelmesi 50 yılı alır söyliyeyim ben gencim daha bir de beni düşün :(

• 2. daha güzel

0|1
    0|0
  • İkinci çok güzelmiş.

0|0
    0|0
  • İkincisi.

0|0
    0|0
  • 2. daha

0|0
    0|0
  • 2. bence de

0|0
    0|0
  • ikinci

0|0
    0|0
  • alttahi

0|0
    0|0
  • Tapıyonuz mu töbe ya

0|0
    0|0
    • Lan güzel kardeşim bu soruda atama laf eden birisi olursa onu bulur boğazını keserim adam olun zuzular kıçınızı kurtaran adama tapıyonuz mu nedemek lan! Bizim için önce allah sonra atatürk gelir şerefsizzzzzzz ahlaksız

• Lan yürügit sizin müslümanlıığınıza ihtiyacım yok hepinz müslüman görünümlü şeytanlarsınız müslümanlığın pisliğin dibindesiniz müslümanlığı islamı kirlettiniz sizin gibilr yüüzndne dünyada rahat yok. Tapıyonuz mu demişin ya tapıyorum ulan tapıyorum sende tap ananı çifte telli oynatmadılar sokakta diye sende tap!

• İşte onu demiyecektin çocuk sen kimsin de bizim müslümanlığımızı sorguluyorsun tamam aksi günde ters bir laf ettik ama müslümanlığı allah bilir canısı senin de benm de haddime değil daha fazla yazma da flamer olmayalım allsen hadi görüşürz..

• Ikiside birbirinden güzel seçemedim valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...